Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiemelt pszichológusi segítséget nyújtanának az inceleknek, megoldaná a problémájukat?

Figyelt kérdés

Most nem olyan pszichológusi segítségre gondolok, mint ami jelenleg Magyarországon van...hanem annál színvonalasabbra. Csoportterápia keretében meg lehetne tanítani ezeknek a férfiaknak, hogyan kommunikáljanak, elsősorban nőkkel. Itt most nem PUA-s techinákra gondolok, hanem arra hogy megtanuljanak érdemben beszélgetni a gyengébbik nemmel, verbális és nonverbális kommunikáció tekintetében.


És lehetne nekik segíteni abban is, hogy tudják kezelni a szorongásaikat, az elutasításokat, dühkitöréseiket és hogy megtanuljanak akár egyedül is boldogok lenni, és helyre rakni az önképüket...


Mit gondoltok?



2022. márc. 20. 23:50
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
62%

"Pár pontban nem lehet összefoglalni, ezek hosszú sztorik, és nem pár pont a megoldás."


Pedig azt várják. Olyan receptet, hogy csapd össze háromszor a sarkad, mondj egy rövid imát, és minden megváltozik.

2022. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
20%

Az a baj, hogy az incelségnek NEM mentális problémák az EREDENDŐ okai!

Mentális problémák valóban kialakulhatnak/kialakulnak, de alapvetően NEM ezért lesz valaki incel.

Az ok biológiai ha úgy tetszik evolúciós. A blackpill tartalmak nagyon jól (bár eléggé leegyszerűsítve) elmagyarázzák az egészet.


Felteszek két kérdést:

Hány olyan embert ismertek, aki jóképű, jól néz ki, esetleg pénzes is emellé és incel lenne?

És hány olyanról tudtok aki csúnya, nem előnyös a külseje, nem vonzó és incel?


Még annyival szűkíteném a kört, hogy a fiatalabb korosztályban (35 év alatt).

Nagyszüleink korosztálya ilyen szempontból nem mérvadó.


NEM állítom, hogy csak a külső számítana manapság, de ennek szerepe, köszönhetően az internetes, kizárólag KÉP alapján történő társkeresés miatt EXTRÉM mértékben felértékelődött. Arról nem is beszélve, hogy manapság szinte bárki képes emiatt az egész világon párt keresni, hiszen az internetes párkeresést nem korlátozzák földrajzi tényezők.

Ergo, a nők sokkal nagyobb körből válogathatnak, ahol nyilván a szélső értékek is sokkal nagyobak lesznek, tehát a női preferencia egyre inkább az extrém jó külső felé tolódik el, így egyre több és több férfi lesz akár totálisan mellőzve.

erről vannak tudomáynos cikkek, statisztikák, felmérések. Érdemes őket megnézni, ezek nem légből kapott dolgok.

2022. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
13%
Én is azt tudom mondani, hogy ha én nem nézek ki jól mégis hogy találok olyan nőt, aki nekem tetszik... Sehogy. Nekik sokkal jobb jár és meg is kapják + még minden mást is mellé amit esetleg én tudnék "szolgáltatni" sőt még sokkal jobbat azokból is.
2022. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
62%

"jóképű, jól néz ki" ez csak stílus és életmód kérdése!


pénze is van, ez mondjuk nem, de kicsit tudsz javítani rajta a felsőoktatással


Egyébként szép emberek is szenvednek szorongástól, stressztől, önértékelési zavaraik is vannak, pont mint a kevésbé esztétikusaknak.

2022. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
13%

#36


Azért ez egyszerű kérdés eléggé, mert az az érzésem a végén ronda nőkkel álltak le. Ronda nője bárkinek lehet.

2022. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

45


Ezt most nem értem. Az incelek mindig arra panaszkodnak, hogy a külsejük miatt nem kellenek a nőknek...ergó az ellenkező nem rondának tartja őket...akkor miért utasítják el a szintén ronda nőket?

2022. márc. 21. 15:04
 47/53 anonim ***** válasza:
10%

""jóképű, jól néz ki" ez csak stílus és életmód kérdése!"


Hát persze, mert a stílus meg az életmód határozza meg a magasságunkat, az arc berendezésünket, a szemszínünket, a hajunkat, az egyéb szőrztet, a fogainkat, a csontozatunkat, a fejformánkat stb.

Aha, hát persze...

2022. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
0%

#34


- lealltak ronda/idos/gyerekes novel

- elengedtek az egeszet

- atalltak a "melegebb" eghajlatra



#39


Persze, az ilyen gyogyszert konnyu letenni.....



37F incel

2022. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
90%

"Ronda nője bárkinek lehet."


Nem lehet ronda nője mindenkinek, állj már le ezzel. Nekik is van ízlésük, önbecsülésük.


De ha ronda nője lehet MINDENKINEK, az azt jelentené, hogy nincsenek incelek.

2022. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
39%

#49


"Nekik is van ízlésük, önbecsülésük."


Ez nyilván igaz, nem ezt mondtam. Csak azt mondom, hogy a saját szintjén mindenki talál legyen az nő vagy faszi. Ezt látom az utcán is, akkor is ha rondákról van szó. Ergó ott csúszik el a dolog (nálam is pedig én nem tartom magam incelnek amúgy), hogy nem a saját szintjükről próbálnak találni.

2022. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!