Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másokban is van kettősség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokban is van kettősség a gyerekvállalással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyrészt szeretnék gyereket, másrészt pedig nem... és ez sajnos egálban van egymással.


Szeretnék, mert életet adni és anyának lenni egy nemes feladat.

Nem is beszélve arról, hogy egy nő és férfi szerelme ilyen módon teljesedik be.

Tudom ez már nagyon csöpögős, nyálas és amúgy is mit képzelek...



Nem szeretnék, mert nem érzem magam mentálisan alkalmasnak, hogy etessek, dajkáljak egy pár hónapos babát. Azt sem tudnám mikor mit kéne vele csinálni, vagy éppen miért sír.


Ez a két álláspont teljesen szöges ellentéte egymásnak.

De valójában nem is kell túl sokat agyalnom rajta, mert nem találtam meg azt a férfit, aki szeretne gyereket és akinek érdemes lenne...


Más is volt már ezzel így?

Vagy csak szükségem lenne egy pszichológusra?


2022. márc. 31. 22:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Férfiként vagyok ugyanígy. És jelenleg a nem felé ballagok sajnos. Párom pedig az igen felé.

Engem mondjuk ez a bizonytalan világ ami éppen van az tántorít el.

2022. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Inkább arra van szükséged, hogy letisztázd magadban, hogy ezt tényleg akarod-e. Mert ez, hogy anyának lenni nemes... ez a te gondolatod? Érdekel téged, hogy "nemes" vagy-e?
2022. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Bennem másfajta kettősség van! Szeretnék gyerekeket, de nem találok nekik édesanyát!
2022. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Azt kellene inkább eldöntened, mondjuk 10-20-30 év azaz valahány évesen múlva hogyan képzeled el magadat. És abban van-e gyerek vagy nincs. Ha igen, akkor onnan számolj vissza, mennyi időd van felnőni a feladathoz. Ha nem, akkor meg ne nyúzd magad mások elvárásai miatt.
2022. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%

Egyrészt szeretnék gyereket, családot, másrészr előtte szeretném bepótolni a kimaradt 20onéves kori barátnőzést is, amíg nem késő.


Pár éve még az volt a szituáció, hogy az elsőre lett volna lehetőségem, a másodikra viszont nem volt. Hogy ne maradjon ki a második, őrült önfejlesztésbe kezdtem. Azóta már az elsőre sincs lehetőségem így most blackpilled incel vagyok.

2022. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%

Ez normális.

Kell egy kicsit öregedni még.

Majd 35 40 körül agyalj rajta

2022. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

35-40 körül agyalj? Mi van?

Általános iskola biológiaóra: a nők az életkor előrehaladtával egyre kevesebb petesejtet érlelnek! Egy fiatal lány hozzávetőlegesen 400 ezer petéből érlel, a menopauzáig folyamatosan csökken a számuk!

Találgass 40 éves korára mennyi lesz?

2022. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mindenkiben, hidd el.
2022. ápr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

Bennem nincs. Ezer nemesebb dolgot és nagyobb kihívást tudnék felsorolni, amitől érzem magam valakinek és értelmét látom az életemnek és ezer más módon tudom ezerszer jobban szeretni a párom annál, minthogy megoszlik a figyelmem éveken keresztül közte és egy hisztis gyerek között. :D



Félre ne értse senki, tök klassz dolog a gyerekvállalás, de a fent felsorakoztatott érvek mellette... Hát eléggé harmatgyengék a szememben.


Mondjuk én mindig is úgy voltam ezekkel a dolgokkal, hogy ha nem tudok rá igent mondani reflexből, akkor az nem nekem való feladat.

2022. ápr. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%

Nekem van kettő, imádom őket, de sokat foglalkoztat mostanában, amit egyes ír.

Hogy mivé válik a világunk, világjárvány, háború a szomszédban, mi van?!

Meg hogy vészesen fogynak a természeti erőforrások. Hogy mi van ha háború lesz a kőolajért, földgázért, tiszta vízért akár 30 év múlva.

Mikor vállaltam őket, nem foglalkoztam ilyenekkel, utóbbi két évben jut eszembe.

Ha nem lenne gyerekem, nem tudom mernék e vállalni.

2022. ápr. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!