Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak akkor értékelnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor értékelnek a férfiak ha van párom vagy megtudják kivel járok, egyedülállóként meg lekezelnek egy senkinek?

Figyelt kérdés

Amikor társat keresek (egyedül, "védtelen")egy szánalmas csicska nőnek tartanak, beszólogatnak lekezelnek, azt hiszik nekem kéne könyörögni egy randiért is. És magas lóról beszélnek velem holott átlag, vagy átlag alattiakrol van szó nem kicsit.


De amikor lesz barátom es ugyanezek megtudják, milyen emberekkel járok, vagy kik "karolnak fel", kik nyomulnak, a másik férfiak miatt leszek a szemükben egy "istennő" aki nekik is kell, hirtelen jó nő vagyok, meg stb.


Szoval amig egyedül vagyok, szórakoznak velem.

De ha egy "nagynevű" vagy gazdag vagy köreikben tisztelt/híres FÉRFIVAL járok, vagy egy ilyen nyomul rám, hódít, birtokol, egyből másképp néznek rám ugyanezek.

Miért a férfitol/páromtol függ az, hogy más férfiak milyen nőnek tartanak engem?



#férfi határoz meg mint nőt
2022. ápr. 30. 10:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Amig egyedül voltam arrol.irtam. azaz nem koccoltattam őket mert nem is volt barátom. Hanem ők kezeltek engem le.

Nem haladnak sehova. Néha néha felkeresnek azzal hogy felmérjék nálam a helyzetet, szabad e a pálya.

Amugy nem addig nem lépek le mig nincs meg az uj.

Hanem arrol irtam ha lelépek es ott leszek egyedul, mi lesz azutan.

Mert eddig ez volt amiket irtam "láttalak x helyen szép a feneked szeretnék veled találkozni"

És hasonlók.

2022. ápr. 30. 12:44
 12/15 A kérdező kommentje:

9# javarészt nők között vagyok sajnos az életben, ezért marad a netes társkeresés sokszor.

De amugy az elet is tele van olyanokkal akik kapcsolatra alkalmatlanok(pl házas 40-50-es férfi próbalkozik be és hasonlók. Neten legalább úgy ahogy lehet szűrni korra lakhelyre stb)

Gondolkodtam már nem e gördeszkáznom kellene tanulni vagy ilyesmi hogy pasikat is lássak az életben ne csak az utcán, de nem sok az ötletem

2022. ápr. 30. 12:47
 13/15 A kérdező kommentje:

+1

Te mit választanál? Egyedül vagy otthon es olvasod azt egy random tarskereső pasitol, hogy szívesen megd.gnálak, vagy inkább mész bandázni/akárhova a "gazdag csávóddal", akit el akarsz hagyni, vagy elmész csak nőtársaságba, vagy egy szeretőt kereső házassal vacsorázni, vagy egyedül kóborolsz az utcákon/akárhol?

Melyik a jobb program?

2022. ápr. 30. 12:59
 14/15 Mathus ***** válasza:

#13: (9-es) érzem mire gondolsz, meg értem is, mert a társkeresés (az tökmindegy kinek), de az energiákból egy nagyon lehúzós dolog. ismétlődő sztorik, meg emberek akik ugyanazt mondják újra-meg-újra (ha mondanak vmit egyáltalán, és nem nyáladzva bámulnak rád).

nekem a legjobb bulik MINDIG egyedül voltak, lehetnél egy kicsit önzőbb, úgy hogy jobban szeresd magad, mint most. menj vmi bulizós helyre, ahova értelmesek járnak, a Gólyába pl., vagy vmi koncertre. vagy oda ahova soroltam, oda mind lehet egyedül menni, és nem ugyanazokba az emberekbe futsz bele. vagy vállalj önkéntes munkát, én csináltam párszor és TELJESEN más emberekkel találkoztam, mint előtte bármikor. az a fontos, hogy láss más kapcsolódási mintákat (ahogyan hozzád kapcsolódnak mások, ahogyan másképpen látnak téged érdekesnek, mint eddig).

2022. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
43%
Asszem már előttem is írták páran: ne vedd magadra. Néha a lány ismerőseim mutatják, hogy a csavók mit írnak nekik tinderen meg badoon. Elképesztő. Mindig lesznek olyanok akiknek csak szexre fogsz kelleni, ezen nem tudsz változtatni. Ne görcsölj rá annyira az ismerkedésre. Majd adni fogja magát amikor kell.
2022. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!