Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Suzuki swift elég egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suzuki swift elég egy ilyen nőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az érdekelne hogy van esélyem így egy hétköznapi melós lánynak? Pl Aldi dolgoznak vagy egy titkárnőnek stb.


Eltudom magam tartani! Ez a lényeg nem? Mindehol ezt olvasni kritériumnak! Sofőrként dolgozok. Havi 220 ezer nettóm van. Egy ismerős által szerzett olcsó (85 ezer) albérletben lakok. Van autóm és egy kutyám.


Kinézetre : 180 cm , 100 kg - kissé pocakos de nem a gàz kategória. Szemüveges is vagyok.


30/F


2022. máj. 9. 13:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
11%

Nem ez semmire nem elég.

Ernyi idősen minimum saját házadnak kéne lennie.

2022. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

Igen, pont így működünk.


Múltkor is találkoztam egy tök jófej sráccal, akivel nagyon jót beszélgettünk, teljesen jól passzolt a személyiségünk és a jövőképünk. Eltartja magát, nem is a szlők nyakán él.


Természetesen azonnal kicibáltam a parkolóba, és ott megláttam, hogy egy 2016-os Skodája van. 2016! Skoda! Atyaúristen! Menekültem.


23/N


(Az írás természetesen csak szatíra, az évszámot és a típust is csak úgy hasraütésre mondtam, mielőtt valaki komolyan vesz)

2022. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
43%
Egy ronda dagadt szar autóval akar magának vékony, szép nőt venni, 1327. fejezet.
2022. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Irgalmatlan gyenge még provokációnak is. :D
2022. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Száz kiló vagy, de a nő legyen vékony és szép 🤡🤡🤡
2022. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

"Fontos hogy a nő velem korú legyen vagy fiatakabb! És vékony , szép."


Egy szép nő aligha fog téged választani, talál magának jóképű pasit is, egyrészt.

Másrészt nettó 220-as kereset mellett az a 85 ezer kurv.sok. Nekem havi 35 ezer a lakáshitel, több a nettóm, mint neked, a feleségemnek is több a nettója, két gyerekünk van, de így sem vagyunk eleresztve.

Most bocs, de 30 évesen, kis keresettel, drága _albérlettel_ (még csak nem is saját lakás) mégis mit szeretnél? A legkevesebb gond itt az autó, a kutyát nem érdekli. De mit csináltál 30 éves korodig, hogy csak ennyire futotta? Valami normális szakmád van legalább?

2022. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Bocs még egyszer, én 181 cm vagyok és 80kg, de így is diétázok állandóan. Te a 180 centiddel és a 100 kilóddal, ha csak nem vagy valami izomagy, akkor konkrétan szétfolysz...
2022. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Még válogatsz is? 🤣🤣
2022. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Te egyszerűen hülye vagy, teljesen rosszul közelíted meg a dolgokat. Lehetne neked akármilyen Audid semmit nem jelentene
2022. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Elég csajos autó, ruházz be egy férfiasabbra!!
2022. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!