Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Suzuki swift elég egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suzuki swift elég egy ilyen nőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az érdekelne hogy van esélyem így egy hétköznapi melós lánynak? Pl Aldi dolgoznak vagy egy titkárnőnek stb.


Eltudom magam tartani! Ez a lényeg nem? Mindehol ezt olvasni kritériumnak! Sofőrként dolgozok. Havi 220 ezer nettóm van. Egy ismerős által szerzett olcsó (85 ezer) albérletben lakok. Van autóm és egy kutyám.


Kinézetre : 180 cm , 100 kg - kissé pocakos de nem a gàz kategória. Szemüveges is vagyok.


30/F


2022. máj. 9. 13:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tökéletes az 50 ezres telefon. Biztos nem adnék ki rá többet.

Itt egy panel lakás 33 milla, kíváncsi lennék Te mennyi idő alatt gyűjtenéd rá ősze a pénzt.?

2022. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
83%

21: Annyira büszke vagyok a 39 ezres Redmi 7-re amit anno zsákoltam (2019 aug)! :D Miután meguntam, hogy nincs rá nagyon frissítés, feldobtam rá egy LineageOS-t. Mindég frissül és mentes a Xiaomi-s felülettől és szeméttől. Tök smooth a rendszer. :)


(Egy bibi van, az új OTP-s banking app nem fut rajta, mert ugye mókolt, azt egy régi Ipad Pro-n használom. :D)

2022. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

22: LineageOS-en nem véletlen nem indul el az OTP (még szerencse), kb semminek nem kéne, mivel azzal hogy felrakod kb bárki hozzáfér mindenhez amit a telefonodon csinálsz. Ez addig oké amíg csak játszol rajta mint egy 5 éves aztán az első netes fizetés után futhatsz a pénzed után.


De eltértünk a témától, lényeg a lényeg hogy manapság 500 ezer alatt nincs mobil és 10 milla alatt nincs kocsi újonnan. Hitegetheted magad hogy te vagy a legokosabb ember a Földön de valószínűleg csak átvertek vmi gyatra minőségű sz . rral

2022. máj. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

24: Nettó ferdítés. Nagyobb controlt kapsz, persze nem árt, ha rendesen besettingeled... Bloatware free és smooth élményt kapsz.

De ja, ne offoljunk! :)

2022. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

23.

Sztm meg az iPhone szar, kinek mi. A telefonom kb 4 éves és minden van rajta, ami kell, akkor lesz új, ha kipurcan. Mondjuk nem vagyok egy telefon bzi, laptopom sincs és nem is kell.

10 milla alatt is van új kocsi, max nem egy benzinzabáló BMW.

Én kutyát vettem 300 ezerért (németjuhász) 🤷🏻‍♀️, kinek mi fontos.

2022. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Sofőrként 220k nettó? Mit vezetsz? Én is sofőr vagyok, csak azért kérdezem.
2022. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

#27

Szerintem áramot vezet. 220k jár 220 Volt-ra.

2022. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

220e nettó nagyon kevés. Az a baj egy körmös vagy egy fodrász is többet keres ennél. Ahol meg a nő keres többet ott a férfiből folyton előtör a kisebbségi komplexus. Becsülendő, ha nálad esetleg nem, de a legtöbbször ezt láttam. És sztem senki nem akar kockáztatni.

De magadnak is felteheted a kérdés: hogyan állsz majd hozzá, ha a barátnőd/élettársad/feleséged 2-szer, 3-szor annyit keres mint te? Pedig csak egy OKJ-t végzett. Hogyan osztjátok fel a pénzt? Ki végzi a házimunkát, mi lesz ha a logika úgy diktálja majd, hogy háztartásbeli legyél, vagy te maradj otthon a gyerekkel? Sajnos sok férfiből ilyenkor előtör a kisebbségi komplexusos "férfi" és nem hajlandó rá. Pedig ez lenne a logikus, ha ilyen keveset keresel.


A másik eset, ha a nő ugyanennyit, vagy kevesebbet keres, pl. tanár. Nem tudom hány szobás a lakásod, de ha 140 ezred marad minden hónapban, és még kocsira is költesz...

Tényleg, minek költesz kocsira? Vagy azzal fuvarozod az embereket?


Na szóval ha marad 140 ezret amiből a kocsi elvisz 40-et, akkor ahhoz hiába adsz hozzá mondjuk 140-et, 160-at, abból nem lehet megélni.


Szerintem az nem magas elvárás, hogy valaki nem akar éhenhalni.

2022. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!