Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Tényleg ennyire nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg ennyire nincs semmi esélyem nálatok?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy számotokra nehezen hihető történet következik, de higgyétek el, hogy minden szava igaz - máskülönben a kérdésem kiírása is értelmetlen lenne, hiszen valakiről úgyis kiderül sokminden rövid ismeretség alatt is.


28 éves fiú vagyok, és hosszú ideje szeretnék barátnőt. Több lánnyal is jóban vagyok, mindegyikükkel sokat viccelődünk, beszélgetünk, néha kirándulni is elmegyünk, és nagyon jól érezzük magunkat közben. (legalábbis ezt hallom)


Én eléggé romantikus beállítottságú vagyok, lehet, hogy jobban a többieknél is, nem tudom, és talán kissé régimódi is, nem az a fajta, mint a mai legtöbb srác. (legalábbis ahogy én látom)

Nem a buli és az ivás az életem, habár hébe-hóba belefér.


Szeretek (vagyis -nék) egy leendő barátnőnek udvarolni, virágot vinni és hasonlók.

Nem vagyok olyan párti, hogy a lányok tegyék meg az első lépést, mert akkor az egész dolog értelmét veszti.


És persze nem egy "ajtóstól a házba rontó" fajta vagyok. Viszont annyi csalódást ért már (értsétek: visszautasítás), mint szerintem 28 éves fiút még keveset. Emiatt pedig elég félénk lettem, nem is igen szeretek magamtól közelíteni senki felé, annyiszor visszautasítottak már.


Feleslegesen bonyolult igényeim sincsenek a csajok felé, csupán annyi, hogy ismerje a nőiességet (ne nadrágban járkáljon legtöbbször, vagy sörrel a kezében, és talán ne rövid haja legyen, hiszen akkor fiút is kereshetnék magamnak)

(minden lánytól elnézést kérek, ha magára veszi, én nem ítélem el emiatt, csupán a "nekem tetsző tulajdonságokat" írtam le egy lányban)


A helyzet már elszomorító számomra. Miközben körülöttem senki nincs már egyedül, mégis "biztatnak" a haverjaim barátnői. Csak már egyre nehezebb hinnem nekik. Ennyire nem lenne semmi esélyem, és csak magamat áltatom? Talán teljesen feleslegesen. Tényleg egy ilyen "kedves, aranyos, segítőkész, vicces... de ennyi elég is belőle" típusú ember lennék?


Kérlek titeket, ne társkereső oldalak ajánlásait írjátok le, megvan a véleményem róluk, és soha nem mennék többet a közelükbe. Szerintem ismerkedni élőben kell, nem az ilyen oldalakon (természetesen kivételek is vannak, de én sajnos nem az életben szerencsések táborát erősítem)


(ha bármelyik srác olvassa ezt, és a leírásban bármelyikőtöket is megbántottam a fentiek valamelyikével, előre is elnézést kérek tőletek)


Köszönöm mindegyikőtök válaszát.



2022. júl. 4. 07:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Passz
2022. júl. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Túl kedves vagy és udvarias, régimódi. A mai világban ez ritka, igy a nők között is ritka. :/


Viszont aki megtalál téged, nagyon szerencsés lesz! :)

2022. júl. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért (max) 19 éves lány keresel? Ha már tini kategória?
2022. júl. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
36%
3. A kérdező 28 éves és érett. Miért keresne 14-16 éves lányokat? Ne már.. azok végképp nem érettek, sok 18 éves sem. :)
2022. júl. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ne is haragudj, de ha olyan elvárások vannak, hogy ne járjon nadrágban, meg csak hosszú haj, meg ilyesmi... akkor nem lesz könnyű, mert kisebb a merítés. Nincs gond, ez a zsánered. Csak akkor tudnod kell, hogy manapság azért a lányok többsége szeret kényelmesen nadrágban lenni, szóval, ha ők azonnal ki is estek nálad, nem marad sok.


A másik, hogy kérdés, mi neked a rövid haj, de pl. ha a vállig érő is rövid, akkor megint sok lány kiesett. Nem mindenki szereti, pláne nyáron melegben a fenékig érő hajat.


Szerintem kicsit próbálj meg lazítani. Nem kell annyira romantikusnak sem lenni, sem pedig annyira a tökéletest keresni. (Szoknyában járó, hosszú hajú lány, aki romantikázni szeret - ilyet nem biztos, hogy sokat találsz.)

2022. júl. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
5. Az első kettővel egyetértek. Az utolsóval nem. Nagyon kevés srác romantikus, a legtöbb inkább menő, külsőséges és nem érzelmes. Kinek kell olyan? :/
2022. júl. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
4: akkor úgy kérdezem hogy mit akar egy 28 éves tiniktől?
2022. júl. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
7. Az már más kérdés, bár remélem csak rossz kategóriába tette. :)
2022. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam, hogy essen át a ló túloldalára, és legyen bunkó, de neki valami nagyon romantikus, már-már gyerekes elképzelései vannak az udvarlásról és párkapcsolatról. Ahogy elnézem, a lányoknak nincs nála esélyük, nem fordítva.


Véleményem szerint sokkal célravezetőbb természetesen viselkedni (lehet romantikusnak, pl. előzékenynek és kedvesnek lenni, ezzel semmi gond, sőt!) a lányokkal, de keresni a szoknyás, hosszú hajú szépséget, akit rózsákkal és bókokkal el lehet bűvölni... az egy Disney-mese, nem a valóság.

2022. júl. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk, 28 évesen, ha fiúnak képzeled magad és a tini párkapcsolatot keresgélsz, akkor nem csodálom, hogy nem találsz senkit….


1) aki 28 évest keres párkapcsolatra, az férfit akar, nem fiú

2) 28 évesen nőt kell keresni, nem lányt

3) gyakorlatilag csak olyan elvárásod van, ami külsőség - abból is nagyon felszínes … kb azt se tudod, mit akarsz, biztos hogy tényleg nőt akarsz? Annyira rà vagy fixàlódra a szoknyahordásra meg a hosszú hajra, hogy felmerül bennem a kérdés, hogy miért ennyire fontos neked ez a kettő? Ezzel akarod meggyőzni magad, hogy a nők tetszenek?

4) online ismerkedést eleve kizárt, akkor holnismerkedsz???

2022. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!