Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Tényleg ennyire nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg ennyire nincs semmi esélyem nálatok?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy számotokra nehezen hihető történet következik, de higgyétek el, hogy minden szava igaz - máskülönben a kérdésem kiírása is értelmetlen lenne, hiszen valakiről úgyis kiderül sokminden rövid ismeretség alatt is.


28 éves fiú vagyok, és hosszú ideje szeretnék barátnőt. Több lánnyal is jóban vagyok, mindegyikükkel sokat viccelődünk, beszélgetünk, néha kirándulni is elmegyünk, és nagyon jól érezzük magunkat közben. (legalábbis ezt hallom)


Én eléggé romantikus beállítottságú vagyok, lehet, hogy jobban a többieknél is, nem tudom, és talán kissé régimódi is, nem az a fajta, mint a mai legtöbb srác. (legalábbis ahogy én látom)

Nem a buli és az ivás az életem, habár hébe-hóba belefér.


Szeretek (vagyis -nék) egy leendő barátnőnek udvarolni, virágot vinni és hasonlók.

Nem vagyok olyan párti, hogy a lányok tegyék meg az első lépést, mert akkor az egész dolog értelmét veszti.


És persze nem egy "ajtóstól a házba rontó" fajta vagyok. Viszont annyi csalódást ért már (értsétek: visszautasítás), mint szerintem 28 éves fiút még keveset. Emiatt pedig elég félénk lettem, nem is igen szeretek magamtól közelíteni senki felé, annyiszor visszautasítottak már.


Feleslegesen bonyolult igényeim sincsenek a csajok felé, csupán annyi, hogy ismerje a nőiességet (ne nadrágban járkáljon legtöbbször, vagy sörrel a kezében, és talán ne rövid haja legyen, hiszen akkor fiút is kereshetnék magamnak)

(minden lánytól elnézést kérek, ha magára veszi, én nem ítélem el emiatt, csupán a "nekem tetsző tulajdonságokat" írtam le egy lányban)


A helyzet már elszomorító számomra. Miközben körülöttem senki nincs már egyedül, mégis "biztatnak" a haverjaim barátnői. Csak már egyre nehezebb hinnem nekik. Ennyire nem lenne semmi esélyem, és csak magamat áltatom? Talán teljesen feleslegesen. Tényleg egy ilyen "kedves, aranyos, segítőkész, vicces... de ennyi elég is belőle" típusú ember lennék?


Kérlek titeket, ne társkereső oldalak ajánlásait írjátok le, megvan a véleményem róluk, és soha nem mennék többet a közelükbe. Szerintem ismerkedni élőben kell, nem az ilyen oldalakon (természetesen kivételek is vannak, de én sajnos nem az életben szerencsések táborát erősítem)


(ha bármelyik srác olvassa ezt, és a leírásban bármelyikőtöket is megbántottam a fentiek valamelyikével, előre is elnézést kérek tőletek)


Köszönöm mindegyikőtök válaszát.



2022. júl. 4. 07:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%
20. Itt inkább a belső felfogás lesz a baj, szerintem nem a külső.
2022. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

15. Audrey egy szépség ikon volt, semmiképpen sem. :)


Akkor ez volt a divat, ezt tegyük hozzá!

2022. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
38%

A lanyok, a pimasz, ramenos, hozzajuk hasonloan buta gyoker pasikra buknak.


Teged egy balfsznak tartanak.


Fel a fejjel a hiba nem a te keszulekedben van.

2022. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
65%

23. Ismét egy Incel hozzászólás. Nem unjàtok még?


Nem minden nő ugyanolyan. Nekem is hasonlóan érzelmes, szeretgetős párom van. Arról már nem is beszélek, hogy "hozzájuk hasonló buta, gyökér pasikra buknak?"


Esetleg magadrol beszélsz? Ez nem igazán ideál senki én. ;)

2022. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem ideál senkinek sem.*
2022. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!