Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó fizikumú férfiak könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó fizikumú férfiak könnyen találnak alkalmi partnert?

Figyelt kérdés
Szálkás, középmagas, átlagos arcú valakik. Arra gondoltam kiedzem magam hátha akarják majd a testemet a nők.
2022. okt. 10. 02:03
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem mintha ő olyan jól bánt volna velem. Amúgy tényleg nem tudok másokhoz komolyan kötődni, még a családtagjaimhoz sem, illetve a saját magam társsaságát részesítem előnyben.
2022. okt. 10. 09:06
 12/27 A kérdező kommentje:
Ez betudható az életem során átélt traumáknak meg a 7 év pszichiátriai szereken való függésnek, a nyugtatóról már leszoktam és nem is hiányzik, talán az antidepresszánst is leteszem majd.
2022. okt. 10. 09:08
 13/27 A kérdező kommentje:
Amúgy aszociális vagyok nem antiszociális, az utóbbi a szociopata orvosi megnevezése.
2022. okt. 10. 09:13
 14/27 anonim ***** válasza:

Jó, de akkor pontosan tudod, mi a gond, miért nem tudsz kapcsolódni.

Kevés nő van, aki csak szexet akar. Na ja, azokhoz logikusan jó test és/vagy pénz kell, hiszen ők is csak azt látják benned, amit te benne, valami segédeszközt és van bőven választékuk.

2022. okt. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Vágynék érzelmi kötelékre de egyszerűen nem vagyok rá képes, szakemberekkel nincs jó tapasztalatom, illetve koromhoz képest elég sokat voltam kórházban és ugye az egészégügy nem egy leányálom. A terápia meg a gyógykezelés sem válik be mindenkinek, szerintem az a kiút a depresszióból ha az ember valahogy rendbe teszi az életét. Mérföldekkel jobban érzem magam mióta otthagytam az egyik munkahelyem és már külön élek.
2022. okt. 10. 10:29
 16/27 anonim ***** válasza:
90%
Hát akkor annyit tudok javasolni, hogy bár nehéz egyedül, ne akarj görcsösen. Nem kell a titkos receptet keresni, hogy miért cserébe lesz nőd, és előre haragudni érte. Se felosztani a világot valami fiókokra - persze úgy jobban kezelhető, de sajnos az egyetlen, ami biztos, hogy semmi sem az, csak a folytonos változás. Kint is, bent is. Adj időt magadnak és legyél annyira nyitott, mint azt magad felé szeretnéd másoktól. Ismerkedj, érdeklődj, de ne bárkit engedj az életedbe, hanem akivel jól (vagy jobban:)) érzed magad.
2022. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nekem az ilyesfajta gondolatok ocd-sen akaratlan is eszembe szoktak jutni, más bosszantó gondolatokkal egyetemben, bár már hozzájuk szoktam.
2022. okt. 10. 12:14
 18/27 A kérdező kommentje:
Inkább hagyom az egész nő témát és megpróbálok másra koncentrálni, semmi értelme ezzel törődnöm.
2022. okt. 10. 13:41
 19/27 Noren1989 ***** válasza:

Helyes.


Több sikerélményed lesz, hidd el!

2022. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Az biztos, sosem volt ezen a téren szerencsém, még kisgyerekkoromban sem. Valószínűleg a sors így rendelte el.
2022. okt. 10. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!