Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon velem miért ilyen bizalmatlan ?

Figyelt kérdés

Van egy számomra nagyon kedves srác, de tudjátok valamiért olyan érzésem van mintha tartana tőlem.


Ezt abból szűrtem le, hogy más lányokkal kedves, beszédes, viszont amikor velem találkozik sokszor távolságtartó.


Meg haza viszi az embereket a munkahelyről csupán kedvességből, ami számomra azért bizarr, mert engem egyszer sem kísért még haza se.


Úgy érzem/gondolom, hogy azért ilyen a viselkedése ami engem illet mert talán tetszem neki, csak valamiért harcol maga ellen, mármint az érzései ellen. Egyszer beszélgettünk volt egy olyan megnyilvánulása, miszerint attól, hogy valaki nem mutatja ki az érzelmeit az közel sem jelenti azok nem létét.


Ti értitek ezt ?



2023. ápr. 3. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább nem kedvel valamiért.
2023. ápr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges
2023. ápr. 3. 08:00
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy tetszel neki.

Ha már ennyi emberrel ismerkedik, kedveskedik, majd pont a kiszemeltjével legyen bunkó?

Csak te képzelődsz sokat bele, mivel neked bejön.

2023. ápr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sem vagy az esete. Vagy ha mégis igen furcsán mutatja ki. És hogyha nem tudom mivel próbálkozol nála, akkor sem lesz pozitív eredménye, mert infantilis. Nem is értem mit eszel rajta...
2023. ápr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem minden érzésnek van legalább egy csipetnyi igazság tartalma.

De ezt nem tudjuk távolból.

2023. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem bizalmatlanságnak nevezném, sokkal inkább távol tartja magát tőled. Nyilván mert annyira nem vagy az esete, szerintem.
2023. ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Tetszel neki, és pont azért távolságtartó. Nem találta még meg a tökeit, és fél a pofára eséstől.
2023. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!