Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, belemennétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, belemennétek ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ha egy nő, aki nagyon tetszik nektek őszintén elmondaná, hogy csak az exét akarja veletek féltékennyé tenni és visszahódítani, de addig abban a pár hétben hónapan szexelne veletek, veletek aludna, elmenne veletek mindenféle programba, ebbe belemennétek? Én belementem, de az a baj, hogy kezdem nagyon megkedvelni őt és már abban bízom, hogy mégis engem fog választani, mert megszeret. Láttok rá esélyt? Az exével amúgy nem voltak sokáig együtt, csak hat évet, mi viszont már egy hónapja találkozgatunk, és tegnap is az egész éjszakát nála töltöttem és úgy tűnt élvezte nagyon.
2023. ápr. 20. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát ezek alapján komoly kapcsolatot kizárt, hogy terveznék vele. Az oké, hogy párszor megdugtad, jó is az, de én a helyedben most már kizárnám őt az életemből. Szóval legjobb, ha azt mondod, ennyi volt
2023. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy milyen tanácsot adunk? Már belementél.
2023. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van aki rászorul akár egy ilyenre is. Más meg nem.
2023. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
A legtöbb hímribinek semmi tartása, szóval kérdés nélkül belemennek abba, hogy párszor használják őket, aztán eldobják :D
2023. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak 6 évet, ti meg már egy hónapja? Ez így érdekesen hangzott. :)

Amúgy van rá esély persze, de arra is ugyanannyi hogy továbbra is az exe érdekli..

Miért nem mondod el mit érzel?

És akkor megtudod te hagytál-e benne bármilyen nyomot is.

2023. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy bele ,élni kell a lehetőséggel.
2023. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen szándékkal szedtem fel egy férfit, aki belement a játékba ő még segített is idegesíteni a férfit nyilvánosan jelenetük meg a törzshelyén meg ilyen apróságok :) Aztán szép lassan pár hét alatt egymásbaszerettünk és 3 év kapcsolat belőle :D 34N
2023. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen kajtat az exe után és nem egy pincsi után:D
2023. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2023. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szokj le a piáról
2023. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!