Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert csináljak ezt a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csináljak ezt a férfiak?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, elkezdunk beszélgetni a neten, napokig beszélgetünk, tok jol elvagyunk aztán egyik nap elmegy azzal hogy nem is keres, persze kereshetem én is de hiába keresem nem jön reakció, majd mintha mi sem történt volna megint elokerul. Aztán újra eljatsza. Bárki akivel beszélgettem a neten ezt csinálta, és tényleg nem értem. Ha nem erdeklem vagy nem akar semmit akkor mondja meg de ne csináljon már ilyeneket ráadásul direkt írtam hogy férfi, mert mind már majdnem 30 volt nem is egy kisfiu. Valami férfi igazán segithetne megerteni ezt

2023. ápr. 25. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
A férfi érdeklődési területe, vágya, érzelmi intelligenciája másabb, mint egy nőé. Ők nem feltétlen mesélnek minden olyan dologról, ami velük aznap történt, így nem is feltétlen érdekli egyből, hogy a másikkal mi van - ha még csak beszélgetési fázisban van a dolog. Én nem várnám el az állandó, napi "Hogy vagy? Képzeld..." ömlengést, de ez nem jelenti azt, hogy nem érdekelne a másik fél. (F)
2023. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Általában a nők ölik meg a beszélgetéseket.
2023. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze. Nem ilyenről van szó hogy "szia mit csinalsz éppen most" üzeneteket várok el, hanem ha mondjuk kerdez valamit és válaszolok rá vagy elmondok egy fontos eseményt akkor válaszoljon már rá, érted. Persze a nem válasz a legjobb válasz tudom én, csak ezt miért nem lehet akkor megmondani.
2023. ápr. 25. 19:05
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak a férfiak. Vannak emberek, akik nem szeretik az ilyesmit tudatni, többnyire, mert úgy érzik, kellemetlen lenne számukra a reakció és a magyarázkodás. Megpróbálják újra, aztán ha nem, hát nem. Ez is a konfliktuskerülés egy fajtája.
2023. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Tehát átugorja a kérdéseidet és már magáról ír ?
2023. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha ír egyeltalan. De volt hogy kérdezték majd válaszoltam rá, és utána pedig napokra eltűntek, pedig nem olyan kérdés volt egyeltalan, és nem is olyan válasz.
2023. ápr. 25. 19:22
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Félnek tőled
2023. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Minél hamarabb össze kell hozni egy személyes találkozót. Az írogatás sokaknál hamar kimerül, ha nincs valódi impulzus, közös élmények. Aki komolyan gondolja az ismerkedést, az nem elégszik meg az online jelenléttel.
2023. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező nálam ugyanez van fordítva, a nő nem valaszok, nen ir vissza....

Ez van

2023. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt tapasztaltam sajnos


Volt két alkalom, ugyanaz történt:

Mondom én, hogy preferálom a személyes találkozókat, minthogy cseteljünk.

Erre a válasz: "Rendben, ráérsz ma este?" Válaszolok: igen, ráérek

Ezt követően a legközelebb reakció a sráctól: 2 nap múlva...

2023. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!