Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mackós kinézetű, érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackós kinézetű, érzelmes EQ-IQ-val rendelkező 29 éves férfi vagyok. Megyeszékhelyen lakom. Nem értem miért utasítanak el folyton a nők, sokszor kapcsolatban is. Voltak barátnőim, nem is egy, de szerelmet soha nem kaptam, vajon miért?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 30. 16:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10-es Inkább úgy fogalmaznék, hogy olyasmit keresek egy nőben, ami nem mindegyikben található meg. én nekem mindegy, hogy néz ki, egy szép mell az idővel meglöttyed, erre nem lehet alapozni, mindenki megöregszik, megcsúnyúl, én a nőiességet, a gondoskodásra való hajlamot keresem ( nem nem rólam), házi cseléd sem kell, mert megnyomom a mosógépen azt a nagy gombot és kimos nekem. szóval nekem az kell, hogy a gyerekeim anyját lássam, azt aki meghalna a családjáért a gyerekeiért, aki mellett meg lehet öregedni, akivel lehet közösködni, megosztani egy életet, tudom nyálas vagyok,de ez van, nekem ez kell, ebből nem engedek. Pár elutasítást kaptam is, ez az élet rendje, na de hogy egyetlen szerelem sem sűlt ki a dologból? na ezt már nem.
2023. ápr. 30. 17:42
 12/16 anonim ***** válasza:
40%
Dagadt vagy , buta és kicsi s faxod. Röviden ennyi lehet az igazság.
2023. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12-es Látom sikerült agyilag megértened a dolog szellemi mélyrétegeit. :D
2023. ápr. 30. 20:19
 14/16 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy amíg magammal vagyok elfoglalva, addig nem veszem észre a másik értékeit és ezáltal leszek olyan, mint te.
2023. máj. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%

#9

Igen, ez sajnos nem érdem alapján megy. Ismerek valakit, aki pont ennyi idős, mint te. Önállótlan, mamahoteles és csóró is, mégis nagyon csinos, pár évvel fiatalabb barátnője van, aki sokkal érettebb nála, bárkit megkaphatna, ezen felül még aktívabb is a kapcsolatban, mint a srác, aki egy elég trehány, leszarom típus (és még kismillió egyéb probléma is van vele). Heteken belül összeköltöznek egy aprócska albérletbe, a garantált anyagi nyomorgás ellenére. Hiába panaszkodik rá sokszor a nője, mégis odavan érte, esze ágában sincs szakítani. Azt hiszem értem is, hogy miért. Egyszer, amikor szóba került a társkeresés téma, a csajszi azt ecsetelte (csak a szokásos női szöveg), hogy mennyire kevés normális pasi van, a férfiak 99%-a kukába való szerinte külsőleg-belsőleg. Ironikus volt mindezt úgy hallgatni, hogy egy finoman szólva abnormális pasi kezét fogja eközben :D

A válasz, amit keresel, a fizikai VONZALOM. Külsőleg összeillenek: 8/10-es nő egy 8/10-es pasival, emellett személyiségileg is jó párost alkotnak.

Amíg egy nő nem tud hozzád lehetőleg erősen(!) vonzódni fizikálisan IS, addig sajnos nem is fognak tudni szerelemből szeretni 😕 Az egzisztencia, a jó személyiség, a humor és az önbizalom fontos dolgok, de vonzalom nélkül sosem lesz belőle igazi szerelem.

2023. máj. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
54%

Bocsánat a kérdésért, de ez is a te kérdésed volt esetleg? Elég hasonló a stílus.

Ha nem a tiéd, akkor ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést, a kérdező hasonló alkat lehet, mint te, hasonlóképpen idealizálja a nőket és a párkapcsolatot mint te, hátha tanulságos lesz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1118..

2023. máj. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!