Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, vagy Hölgyek! Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vagy Hölgyek! Azt kérdezné.m, hogy mennyire fogadnátok el egy 29 éves férfinál, ha az utóbbi egy évben voltak beteges dolgai ami szexuális jellegű?

Figyelt kérdés

Szóval pl ismerkedtek és elmond magától pár dolgot ami beteges lehet. Előtte egyáltalán nem volt ilyen és már most sem akar olyan lenni. Elfogadnátok ha van egy fél éves mélypont?


Vagy mivel ezt megtette örökre elitélnétek?


2022. okt. 26. 12:08
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Akit érdekel és rámír egy üzenetet, hogy irjam le, annak leírom szívesen miket tettem. Nem szexuális dolgokról akarok cseverészni, válaszba elég lenne annyi, hogy neki ez elfogadható vagy takarodjak.
2022. okt. 26. 12:09
 2/52 anonim ***** válasza:
95%
Kérdés, hogy mit jelent az, hogy beteges - mindenkinél máshol van a határ.
2022. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

Hát ezt tudom, de beteg dolgokra kell gondolni. Nem irom ide ki mert akkor törlik vagy az lesz, hogy kamu vagy csak leoltanak.


(De nyilvan nem olyan jellegű, hogy bűnt követtem el, erőszakoltam, állattal csináltam vagy pedofil dolgot tettem volna)


Szóval ne ilyenre gondoljon senki.

2022. okt. 26. 12:15
 4/52 A kérdező kommentje:

#4


Igazából semmi ilyen.

2022. okt. 26. 12:22
 5/52 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván attól függ, mit tart betegesnek. Valakinek a kakiszex se az, másnak meg az orál is.
2022. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Hagyjátok már a kakiszexet. Nem vettem részt ilyenben és soha nem is vennék.
2022. okt. 26. 12:28
 7/52 anonim ***** válasza:
88%
Nyögd már ki végre, miről van szó, mert így senki nem tud érdemleges választ adni. Ez egy anonim fórum, senki nem tudja, ki vagy, nyugodtan leírhatod.
2022. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
93%

#7

A "példa" fogalmát ismered? Írhattam volna a felcsatolhatós szexet miközben pizzaszeletekkel verdesed a másik mellkasát, tökmindegy.

Amíg itt rejtélyeskedsz addig nem lehet érdemben válaszolni.

2022. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Értem. Mondtam hogy nem szeretném leírni nyilvánosan mert akkor úgysem lesz egy normális válasz sem. Csak szimpla megbélyegzés.
2022. okt. 26. 12:41
 10/52 anonim ***** válasza:
93%

1 semmi hatással nem lesz az életedre vadidegen ismeretlenek véleménye

2 így végképp nem lesz normális válasz

2022. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!