Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők a saját viselt dolgaikat természetesnek tartják, sőt még büszkén vállalják is, akkor a férfiak ilyen dolgaira miért dühösek? Kettős mérce?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt azt hogy a nők teljesen alapnak tartják már, hogy csak a legjobb pasival hajlandóak kezdeni, eközben teljesen normális pasikat ignorálnak, levegőnek néznek, vagy akár súlyosan meg is bántanak, és egyre több férfi kényszerül poshadó magányban élni. szerintük ez így rendben van.

De ha az általuk ajnározott jópasik csak szexet akarnak minél több nővel, és akár hazudoznak is hogy megkapják, ha mégis belemennek kapcsolatba akkor pedig mindent megengednek maguknak (megcsalás, agresszió), mert semmi motivációjuk megtartani a nőt, akkor ők a mocskos szemetek, őket kell büntetni, sározni.

Nem veszik észre a kettős mércét?



2023. jún. 16. 17:08
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
89%
Igeeeen, ha alapból olyannal jövök össze és olyannal fekszem le, aki TETSZIK NEKEM (már az óvodások is tudják, hogy annak szokás rebegtetni a pillát meg annak szokás cukiskodni, udvarolni, aki TETSZIK, ti meg felnőtt emberként nem tudtok mit kezdeni ezzel :'D), az teljesen egyenértékű azzal, amikor valaki hazudozik, csal, üt olyan indokkal, hogy "megteheti" és "nincs motiválva arra, hogy megtartsa a nőt". Teljesen értelmes, normális ember vagy, hatalmas erkölcsi igazságtalanságra mutattál most rá. :)
2023. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
86%

Hidd el sok nőnek volt csúnya ocsmány pasija is csak azt tagadják mint ahogy én teszem :D


Amúgy ja, a nőknek minden jobb az életben, igazából semmi problémájuk nincs, mert az élet egyetlen értelme az üres érzelemmentes dugás, azt meg mi egy csettintésre megkapjuk :D


1es meg leírta a többit amit gondolok

2023. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem, a hazugság miért lenne elfogadható.

Akkor téged sem zavar, ha egy csaj átver/megcsal?


Amúgy meg mindenki azzal kezd, akivel akar. A férfiak is. Nyeld le.

2023. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
64%

Azert ne feledjuk a jópasik tudják mi kell a nőknek es nyújtják is és nagyon jól manipulálnak is. Ezért is sikeresek.

A rendeseknek akiknek meg senkije nincs azoknak se EQ-ja se emoátiája nem éreznek rá a nőre sem gyakorta kémiát se tudnak kiváltani és bizalmat sem.

A jópasik meg profik.

Képesek érzelmekre empátiára izgatni a nőt hüek is lenni csak nekik meg sok a kísértés...

2023. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
91%
Nincs semmi kettős mérce. Ezek a gonosz jópasik a te fanfictionödben léteznek.
2023. jún. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

1

Csak az a baj hogy ti nők a férfiak 5-10%át tartjátok vonzónak és annyi tetszik. Az utóbbi évtizedekben teret engedtünk annak hogy ne legyen már társadalmi nyomás se szóval valóban csak azzal kezdjetek aki a legjobb pasi és már most iszonyú károkat okoz társadalmilag a nyugati világban. Népességfogyás, elmagányosodás. Szóval hiába nevetgéltek hogy persze majd pont ez van egy szinten a hazudozással, hűtlenséggel. Masszív bántalmazás ez is ráadásul globális méretű. Azokat bántjátok szisztematikusan akik tudnának szeretni titeket. Éppen ezért nincs olyan rendszer ami mindenkinek jó. De a jelenlegi senkinek nem jó és károkat okoz. Miért alap nektek hogy a férfiak döntési joga legyen csorbítva, elvéve?


2

Egy valamire való nőt sem tudsz mutatni aki leállt volna átlag alatti pasival. Akiket ti ocsmánynak tartotok, azok az átlagos korrekt pasik.


3

Kicsi logika kellene. De igen bajom van azzal ha átver a nő. Azért mert én nem verek át senkit és korrekt vagyok. A nők viszont úgy követelik a hűtlenséget és elköteleződést hogy ők is lelketlenül, ősztönszinten működnek és választanak és bántanak másokat.

2023. jún. 16. 17:53
 7/57 anonim ***** válasza:
64%

"Csak az a baj hogy ti nők a férfiak 5-10%át tartjátok vonzónak és annyi tetszik."


Mert annyi néz ki normálisan. Szedd össze magad.

2023. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
89%

#6 akkor lenne egyenértékű az összehasonlítás, ha szerinted az ugyanolyan elfogadható lenne a jó nők részéről, hogy csalnak bántalmaznak stb, mint amennyire alapnak gondolod ezt a “jópasitól”.

Amúgy csak nyisd ki a szemed, sokkal több olyan pár van, ahol a nő szebb, mint ahol a pasi jóképűbb. Menj ki az utcára, ülj le egy padra és egy órán at nézd az embereket.

2023. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
92%

"Egy valamire való nőt sem tudsz mutatni aki leállt volna átlag alatti pasival. Akiket ti ocsmánynak tartotok, azok az átlagos korrekt pasik."


A valamire valót te úgy érted, hogy 25 év alatti világszépe modell, kettős mérce. Az átlagos nőket meg átlag alatti faszikkal párosítjátok.

2023. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
93%

Szóval a lenyeg, hogy te a normális, méltánytalanul ignorált pasi a szemét nők miatt kenyszerülsz egyedül poshadni? Mindjart elpityeredek, ha nem vigyázok. Vagy ami meg rosszab! Kijózanodom, pedig az most pont nem hiányozna :)

Keszítsd a zsebkendődet! Megható történet következik! Válásom után társkeresőztem egy darabig. Sokakkal ismerkedtem. Tudod mi a baj a férfiak nagy részével? Hogy untam szinte mindegyiket. Sótlanok. Tökmindegy hogy néznek ki. Volt egy jóképű, rendes, jó anyagi körülmények között élő férfi, akivel jól alakultak a dolgok. Volt kémia, meg jól megvoltunk, de nem éreztem jól magam vele mégsem. Egyezett az értékrend is, de valahogy mégsem tudtam vele elképzelni az életemet. Story vége. Aztán spontán megismertem egy alacsony, pocakos, elálló fülű pasit, aki mellett kivirultam. Egyszer bepisiltem a röhögéstől. Minden jó volt, szeretett, de nem lett belém szerelmes. Ő szakított, mert neki hiányzott belőlem valami és nem akart szédíteni. Normális volt, nem feküdt le fűvel-fával, de azt kereste, akibe minden megvan, ami neki kell. Én sem alkuszom meg, meg ő sem. Nem leszek valakivel csak azért, hogy ne legyek egyedül. Mert-most figyelj-jó egyedül. Egy stabil ember csak akkor adja fel a függetlenségét, ha olyat talál, akivel sokkal jobb, mint ha egyedül lenne. Senkit nem akarok lealázni, vagy megbántani, de nem kell sem a jóképű rosszfiú, sem az unalmas pancser. Csak az, aki nélkül nem tudok élni. Nekem ilyen volt az alacsony, elálló fülű fickó. Elengedtem, mert menni akart. Ezt az érzést keresem, nem adom alább. Amíg nem találom, addig bizony vissza fogom utasítani az összes, saját maga által rendesnek és normálisnak mondott pasit, mert aki nem érdekel, akivel nem szeretek együtt lenni, azzal nem fogok szánalomból, vagy az időm elütése kedvéért randizni, vagy szexelni. És bocsásson meg a világ, amiért így gondolom. És amiért így gondolja rajtam kívül egy csomó nő és férfi.

2023. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!