Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők a saját viselt dolgaikat természetesnek tartják, sőt még büszkén vállalják is, akkor a férfiak ilyen dolgaira miért dühösek? Kettős mérce?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt azt hogy a nők teljesen alapnak tartják már, hogy csak a legjobb pasival hajlandóak kezdeni, eközben teljesen normális pasikat ignorálnak, levegőnek néznek, vagy akár súlyosan meg is bántanak, és egyre több férfi kényszerül poshadó magányban élni. szerintük ez így rendben van.

De ha az általuk ajnározott jópasik csak szexet akarnak minél több nővel, és akár hazudoznak is hogy megkapják, ha mégis belemennek kapcsolatba akkor pedig mindent megengednek maguknak (megcsalás, agresszió), mert semmi motivációjuk megtartani a nőt, akkor ők a mocskos szemetek, őket kell büntetni, sározni.

Nem veszik észre a kettős mércét?



2023. jún. 16. 17:08
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
92%

És mesélj, mi a fenét akarsz? Hogy ne legyen jogunk dönteni, kivel vagyunk? Mert ha ezt akarod, akkor elmebeteg vagy.

Vagy, hogy bólogassunk a h.ülyeségeidre és kegyelemből jöjjünk össze olyan férfikkal, akik nem tetszenek?

Tudod milyen érzés egy nőnek úgy szexelni, hogy cseppet sem vagy felizgulva a másikra?

Nektek egyszerű a dolog, mert jó eséllyel fel sem áll, és meghiúsult a dolog. Fogamzóképes korú nőbe viszont be tudod dugni úgy is, hogy nem nedvesedik, semmi izgalmat nem érez, nincs olyan látványos jel, mint a csoffadt kukac. Éppen ezért hajlamosak vagytok ignorálni a dolgot, és néhányotoknak elvárássá válik, csak mert technikailag lehetséges. Elvileg lehetséges, hogy megszánjunk titeket és széttegyük nektek.

Közben először azt érezzük, hogy feszít, csíp, dörzsöl. Eleinte fizikailag kellemetlen, mentálisan legjobb esetben csak unalmas és semleges. Reszelsz még 5-10 percig, és már érzi a nő a frusztrációt, az izmai feszülését. Érzékenyebb lelkiállapotban ingere van kicsit sírni. Még reszelsz egy ideig, akkor már legszívesebben lerúgdosna magáról az ember, de úgy, hogy amikor már lent vagy róla, akkor is még rúgna beléd egyet a biztonság kedvéért. És ehhez nem kell semmi "rosszemberség" vagy gyűlölet, szimpla ösztönszerű késztetés.

Akinek ehhez huzamosabb ideig gyomra van, az egy lelkileg sérült nő.

Ha nekem ehhez lenne gyomrom és kedvem, már elmentem volna prostinak (igen, ők is mind sérült nők).

Téged minősít, ha neked ez megfelelne, és neked boldogság lenne, hogy így van veled egy nő, hogy közben ezt érzi. Ugyanis ha törvényileg kényszeríted, és nem dönthet arról, hogy kivel legyen, akkor is ezt fogja érezni. Ahogy régen is ezt érezték, ha hozzáadták valami tohonya vén phaszhoz, akit még emberként sem szerettek és inkább azon fantáziáltak, hogy mivel kéne megmérgezni.

De még csak nem is kell, hogy phasz legyen. Elég annyi is ahhoz, hogy rossz legyen, hogy nem vonz fizikailag, nem szereti az ember.

Nem véletlenül terjedt el még a nagymamám korosztályában is az a kifejezés a szexre, hogy "asszonyi kötelesség". Ami számomra már értelmezhetetlen.

2023. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
92%

„Miért alap nektek hogy a férfiak döntési joga legyen csorbítva, elvéve?”


Hol van elvéve? Egyszerűen normális ember nem jön össze olyannal, akit nem tart vonzónak, akkor sem, ha a másik a világ legrendesebb embere. Kell kémia is, vágod? Többek közt. A vonzalom meg amúgy sokrétű, tudod, hány olyan pasival ismerkedtem már, aki nem volt külsőre nagy szám, de érdekes, szórakoztató, sármos, szexi volt?

2023. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
92%

10-eshez csatlakozom. Imádom, ha egy pasi olvasott, okos, intelligens és még ha a humorunk is egyezik, az 100 pont. Legnagyobb szerelmem egy történelem tanár volt. Mikor barátnőim meglátták röhögőgörcsöt kaptak, aztán elszörnyedtek mikor látták, hogy komolyan gondolom.

Ő hosszú hajú, fekete pólós rocker volt, én meg magassarkús, csini rucis, póthajas csini csaj full sminkben. Mégis a mindenem volt 2 évig. Ő szakított.

Ezek a hülye teóriák csak a fejetekben léteznek. Ha egy pasi humoros és érzéki, akkor nem kell a 10 milliós kocsi se csad álkapocs vagy mi a bánat.

2023. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
89%
A nem kifejezetten jóképű pasijaim bántak velem a legrosszabbul. Önbizalomhiányosak, féltékenyek, korlátozóak lettek nagyon hamar. A szexuális teljesítményről (inkább hiányáról) ne is beszéljünk.
2023. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:

11-es mondd te direkt vagy értetlen? :D Komolyan nem fogod fel?

Az nem ösztön és nem természetes hogy te rúgdosnál bántanál valakit csak mert neked nem elég helyes ahhoz hogy a nunid tocsogjon rá. Ezért te már cél nélkül is belerúgnál. Meg szerinted normális az ha valaki megmérgezi a házastársát. Szóval ha nem a nők döntenek akkor normális a fizikai bántalmazás. De azt hogy most a ti kezetekben van a döntés és ezzel másoknak okoztok az általad leírtaknál sokkal nagyobb kellemetlenséget azt nem értitek. És ha valakiből szintén fizikai retorzió formájában szakad ki a sokéves frusztráció azt szó szerint megölnétek, kivégeznétek. Pedig a dörzsölődésnél, csípő érzésnél és frusztráció - unalom párosnál SOKKAL ROSSZABBAKAT él át egy magányba kényszerített 21. századi átlag férfi. Depresszió, betegségekre való hajlam növekedése, egyre nehezebben tolerálható hormoncsúcsok, herefájdalom. Csak téged ez nem érdekel, téged a saját problémád érdekel csak.

Csak annyi a nektek ciki hogy régen voltak jól működő házasságok, szerető összetartó családok, hűség, erkölcs, a népesség pedig nem nőtt hanem csökkent és nem alakultak elégedetlen közösségek akikből már akár akaratlan agresszió formájában tört ki a bánat.

Ami még cikibb hogy azt a világ minden pontján észlelték hogy a nő őszinte szexuális késztetése a csoport fennmaradására és tisztaságára nézve veszélyes. MErt csak végletek vannak. Vagy undor és agresszió amit leírtál - ha nem vonzó a pasi, ha meg vonzó akkor eszetlenség, csőlátás, agyba-főbe kefélés. Teljesen függetlenül jött létre mindenféle társadalomban a nők korlátozása, pl. a körülmetélés is ezért alakult ki bizonyos helyeken. A férfi körülmetélésének érdekes mód sose az volt a célja hogy ne tudja élvezni a szexet, a nőkének viszont kizárólag az a célja a csiklókivágásnak. Nem véletlenül alakult ki, olyan a világon nincs hogy mindenféle közösség velejéig romlott gonosz a nőkkel.

2023. jún. 16. 18:27
 16/57 A kérdező kommentje:
A kis történetekre meg annyit mondanék hogy szívesen elhinném ha én akár egyetlen ilyet láttam vagy akár csak hallottam volna. De nem.
2023. jún. 16. 18:27
 17/57 A kérdező kommentje:
Korrigálnám: a népesség NŐTT, NEM csökkent
2023. jún. 16. 18:29
 18/57 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is a három kifejezetten férfias jóképű pasimmal volt legjobb a szex. Egyrészt gondolom, mert volt tapasztalatuk. Másrészt kívántam őket, nem csak úgy megtörtént, mert hát a szex is a kapcsolat része, nem tetszik annyira, de majd hátha megszeretem, hisz olyan rendes típusú kapcsolatok... ilyenben soha nem volt orgazmusom.

Nagyanyám 80 éves, igazi városi bőbeszédű sminkelős nagyi. Lehet vele mindenről is beszélni.

Egyszer boroztunk és szóba jött a szex, akkor papa már nem élt.

Rendes ember volt, dolgos, jól megvoltak, de mamából kibukott, hogy életében egyszer volt orgazmusa, mikor megcsalta nagyapát üzleti úton a jóképű sofőrrel.

Tényleg ezt a világot akarjátok visszahozni? Akkor már nem jobb a prosti? Az tiszta sor.

2023. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
89%
Remélem, fáj a heréd. Neked. Nem minden férfinek. Remélem, le is rohad.
2023. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
93%

"Az nem ösztön és nem természetes hogy te rúgdosnál bántanál valakit csak mert neked nem elég helyes ahhoz hogy a nunid tocsogjon rá."


Ne hazudozz. Nem azt mondtam, hogy azért rúgdosnék bárkit, mert nem elég helyes. Akkor odamennék random pasikhoz az utcán, és jól beléjük rúgnék.

Akkor viszont rúgnék, ha nem vonzódom hozzá ÉS belém teszi a farkát. Akkor is ingerem lenne megrúgdosni, ha én engedtem meg valamilyen idióta oknál fogva. És de, ez akaratlan késztetés.


"Meg szerinted normális az ha valaki megmérgezi a házastársát. "


Nem, nem normális. Valójában az a nem normális, hogy valakinek akaratlanul kell egy bizonyos emberrel házasságban élnie.


"És ha valakiből szintén fizikai retorzió formájában szakad ki a sokéves frusztráció azt szó szerint megölnétek, kivégeznétek"


Úgy érted, hogy egy hozzád hasonló pl. megver/megerőszakol, mert hirtelen elege van abból, hogy "fájnak a heréi"? Mert akkor igen, vállalom. Simán támogatnám, hogy kivégezzék az ilyet.


"Csak téged ez nem érdekel, téged a saját problémád érdekel csak."


Így van, nem érdekel, hogy fájnak a golyóid. Nincs, ami kevésbé érdekelne a földön. Még az Algoflexemből sem adnék rá egy fél szemet sem.

A depressziódra pedig léteznek szakemberek.


"nem alakultak elégedetlen közösségek akikből már akár akaratlan agresszió formájában tört ki a bánat."


Nincs olyan, hogy "akaratlan agresszió".

És de, alakultak. Pl. a méregkeverő asszonyok.

De amúgy valóban, inkább csatlakoztak egy nem lincselő, gyűlölködő, agresszív mozgalomhoz, amivel célt is értek: feminizmus a neve


"eljesen függetlenül jött létre mindenféle társadalomban a nők korlátozása, pl. a körülmetélés is ezért alakult ki bizonyos helyeken. A férfi körülmetélésének érdekes mód sose az volt a célja hogy ne tudja élvezni a szexet, a nőkének viszont kizárólag az a célja a csiklókivágásnak. Nem véletlenül alakult ki, olyan a világon nincs hogy mindenféle közösség velejéig romlott gonosz a nőkkel."


Dögölj meg.

2023. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!