Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők a saját viselt dolgaikat természetesnek tartják, sőt még büszkén vállalják is, akkor a férfiak ilyen dolgaira miért dühösek? Kettős mérce?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt azt hogy a nők teljesen alapnak tartják már, hogy csak a legjobb pasival hajlandóak kezdeni, eközben teljesen normális pasikat ignorálnak, levegőnek néznek, vagy akár súlyosan meg is bántanak, és egyre több férfi kényszerül poshadó magányban élni. szerintük ez így rendben van.

De ha az általuk ajnározott jópasik csak szexet akarnak minél több nővel, és akár hazudoznak is hogy megkapják, ha mégis belemennek kapcsolatba akkor pedig mindent megengednek maguknak (megcsalás, agresszió), mert semmi motivációjuk megtartani a nőt, akkor ők a mocskos szemetek, őket kell büntetni, sározni.

Nem veszik észre a kettős mércét?



2023. jún. 16. 17:08
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:

"Egy egészséges, mosott (de nem kimosott!) punci nem büdös, nem retkes, és nyalnivaló:-)"

Azt majd a férfiak megmondják hogy mi a nyalnivaló és mi nem. Bár már ők sem mert el vannak hallgattatva.

Persze a feministák azt tanítják hogy mindegyikőtök gyönyörű, értékes és csodálatos, gusztusos, kívánatos akárhogy is néz ki. Gyönyörű a hízástól szétrepedezett bőr, gyönyörűek a belső combon lévő barna foltok ami az elhízott combok összedörzsölése miatt keletkeznek és csodálatosan gyönyörű a szeméremdomb felett még ruha nélkül is megjelenő hegy módjára domboruló hurka.


"Többet jelent, mint hogy te elképzeled azt, hogy nem, csak mert fáj a heréd."


Nem jelent semmit miután nők milliói mosdatják a hűtlen pasijukat is mind a példában amit linkeltem.

2023. jún. 17. 15:25
 52/57 anonim ***** válasza:
100%

„Azt majd a férfiak megmondják hogy mi a nyalnivaló és mi nem. Bár már ők sem mert el vannak hallgattatva.”

Te akarsz elhallgattatni, holott biszex nőként tudok nyilatkozni a témáról, garantáltan többhöz volt közöm, mint neked:-)

Én befejeztem az értelmetlen szócséplést.

2023. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
0%

beteges hazudozás rulez, pedig még tíznél sem tartok :D


#kettéröhög

2023. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg nem láttál még nőt élőben.


Majd ha a reddit normális lesz, menj át badwomensanatomy-ra, ott a tiedhez hasonló baromságokon nevetnek.

2023. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:

53


Pontosan mire/kire gondolsz?

2023. jún. 17. 23:23
 56/57 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, zseniális provokátor troll vagy, azt meg kell hagyni.

Miután a Sherekes téma kifújt, jó kis új identitást kreáltál magadnak.

Ugyanaz az íráskép, ugyanaz a stílus. Belekötsz mindenbe, de ügyelsz rá, hogy ne légy vulgáris, hogy minél kisebb felületet hagyj, ami miatt törölhető lenne a kérdésed. Szerintem a gazdagkislány a szegény irigykedő mostohatestvérrel is te voltál anno.

2023. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%
Herefájdalom, jujj, mindjárt megsajnálom a férfiakat. Ja mégsem, mert egy hónapban 3 napig görcsöl a méhem, 2 napig szúrkál a petefészkem mintha késsel döfködnének, 4 napig fájnak a melleim úgy, hogy sírni tudnék. És erre már megkaptam itt, hogy "van fájdalomcsillapító". Hát akkor tessék nektek is bevenni kedves herefájdalom túlélők. :D és adjatok hálát hogy mellé nem vérzik a pöcsötök egy hétig. :)
2023. jún. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!