Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt egy 40 éves nő fb társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy 40 éves nő fb társkeresőn kölcsönös vonzalom, csak ott beszélgettünk, elvileg minden rendben volt, randi is szóba jött, utoljára én ìrtam egy napja nem válaszol. Akkor ennyi volt vagy????

Figyelt kérdés
Igazából nem annyira bánom ,én "csak" 37 vagyok, neki van 3 fia akikből 2 él vele. Mint nő tetszett kűlsőleg és a személyisége is szimpatikzs volt, de az hogy elvált, idősebb, 3gyerekes anyuka...az annyira nem,de azért 1randit megért volna.Ha érdeklem nem gond, de ő(is) nyomúlt,ha nem akarok valakivel randizni nem igérek neki találkozót inkább valamilyen indokkal lerázom,ha nem akarom a szemébe mondani....Hát ki érti ezt?..már nem vagyunk tinik.

2023. aug. 7. 21:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy...? Keressem még?
2023. aug. 7. 21:17
 2/12 A kérdező kommentje:
A #-ek egy másik ki nem írt kérdésből maradtak véletlen itt:(
2023. aug. 7. 21:18
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Annyi
2023. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Gindolhatod hogy azt se tudja hol áll a feje es nem mindog er ra egy 3 gyerekes csetelgetni égbevilágba.

Nem passzoltok, 2 teljesen más élet.

2023. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Egy napja... Valószinű más dolga is van,türelem.
2023. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha igazából nem érdekel, akkor inkább búcsút ibts neki.
2023. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#2 a nagy (szerintem az apjával lakik) ne vele lakik a kucsi táborban,szóval 1 a 3 per pill.

#6 rani után döntöttem volna

2023. aug. 7. 21:41
 8/12 A kérdező kommentje:
#5 eddig "én nem tudtam szabadúlni tőle" szombat éjszaka vasárnap hajnalban ért vége addig ment az üzengetés
2023. aug. 7. 21:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Te... a sokk hatása alatt vagyok, hogy 37 évesen valaki ilyen gyerekes is tud lenni(?). Szerintem túl nagy falat neked egy felnőtt, gyerekes anyuka. Lehet csak lazára vette a figurát és eleinte szimpatikusnak talált, de közben ráébredt arra, hogy mennyire nem passzoltok össze. Kétségbeesett vagy és ezt messziről lehet érezni. De ne nekem legyen igazam!
2023. aug. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9es!!! Nem vagyok az,bele törődtem hogy nem sőt....Engem csak az zavqr,hogy eltűnt szó nélkűl, nem adtam rá okot. Ha full korrekt akkoor azt mondja :" Bocs de ".....

Ha fél korrekt : Nem igér randit.

Inkább ő nyomúlt eleinte,ebből pont az jön le hogy ő kétségbeesett.

2023. aug. 8. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!