Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél előny, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél előny, vagy hátrány a fuckboy kinézet?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Ez emberfüggő. Nekem pl. nem vonzó, inkább az igényes megjelenésű, kedves, mosolygós férfiak tetszenek, a szakadt farmer, nem tudom milyen drága karóra/napszemüveg nem hat meg. Úgyis a beszélgetésből derül ki, hogy az ember személye megfog vagy sem, de ha csak azt nézzük, hogy az utcán kit nézek meg, akkor nem a kigyúrt, "menő" típust. Viszont egy csomó nő meg ezért van oda, tehát az a szép ebben, hogy nem egyezik mindenki ízlése és így nem lehet kategorizálni.
2023. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%

Nekem hátrány volt. Élből utasítottam el alfát már.

De ő bizonyítani akart mégis.

Sokat küzdött. És szerelmes lett.

Na akkor kezdtem neki hinni.


Más átlagpasit meg nem utasitottam volna el nyitott vagyok, nem küzdöttek volna es kihasználtak volna. Ahogy általában az alfák.


Mondhatni ö a lehetetlent érte el. Ugyanis akit én élböl elutasitok elhajtom es mindig es fel se veszem neki, olyan soha életemben nem létezett hogy én egyszer is esélyt adnék.

Amikor ő elérte azt hogy egyaltalán meghallgatom, már akkor a lehetetleneket döntötte le, saját magam se ismertem meg.

De akkor se ájultam el manipulácioktol semmitol.

Csak amikor már szivet lelkét kitette és párás volt a szeme es notoriusan ismételgette szeretlek szeretlek szeretlek.


Az a kép hogy egy ilyen férdi és érzelmek akkor kezdtem neki csak hinni.

2023. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel nekem tetszik ezèrt nyilvàn előny.
2023. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%

Az ilyen kinézetű srácokra eleve tapadnak a csajok. Na, vajon előny vagy hátrány?

De, persze ez a gyk. Amint látható, 3 nőből 2 nagyon különlegesnek akarja magát érezni.

2023. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

hú, anyám, micsoda elérhetetlen alfa nők vannak itt....:D

Miért van olyan érzésem, hogy péppé röhögném magam, amikor egy arctalan fórumon játssza valaki ennyire a kijájjányt?

2023. aug. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen előny.
2023. aug. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Prrsze,h elony,hs jol nezel ki.
2023. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az milyen?
2023. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Logo csocsu noknek igen
2023. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!