Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kezdjek azokkal a szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek azokkal a szemét meghívasokkal amikor társkerről azzal jönnek hogy szívesen meghívna magához vacsizni meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Miközben még nem is találkoztunk meg semmi. De már házhoz rendelnének.


Általában tiltom az ilyeneket,de akivel több ideje csetelek azt hittem eddig ő más. Nekem ez csalódás. Akkotlr ezzel beállt ő is a sorba hogy tilthatom öt is kimutatta ő is hogy ő se különb?:(


Ne kezdjünk már arra hogy merő ártatlan jóindulatból, meg igazi gentlemenségből jönne ez.


Hogy lehetnek ilyen amatörök?



#taplomeghívások
2023. aug. 24. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ez már megint a személyiségzavaros "női" troll ámokfutása, a mai napon minimum a második. Ne válaszoljatok neki.
2023. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ki?
2023. aug. 24. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon nem mindegy, hogy hogyan volt talalva. ELMEGYEK ÉRTED....stb. vagy gyere...
2023. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Kb. ennyire érdemes komolyan venni a kérdezőt.

2023. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz a trollkodást.
2023. aug. 24. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A társkeresőkhoz kötél idegek kellenek.
2023. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen ez tud ilyen lenni :D Covid alatt főleg ilyen volt, amikor azt hitték ezek a hülyegyerekek, hogy csak azért, mert most épp nem lehet beülni sehova, egyből megdughat. Volt, aki ismerkedésnek álcázta azt, hogy csak szexelni akar, panaszkodott is, hogy jaj hát itt a nők azt hiszik csak dugni akar, mert ő szeret hamar személyesen találkozni. Aztán egyből jött azzal, hogy olyan kevés képem van, küldjek neki. Itt már elkezdett gyanús lenni. Utána nem sokkal kibújt a szög a zsákból, hogy ő eljön értem kocsival és hazavisz. Mondtam, hogy bocsi nekem ez gyors. “ok ahogy gondolod” – mondta és soha többet nem beszéltünk. Aki komolyat akar, az eleve nem hív át magához, de ha mégis, megérti, hogy nem mész. Aztán voltak a “főzzünk együtt” randimeghívások és tényleg teljesen komolyan gondolták, hogy átmegyek és kaját csinálok neki majd megdughat… Csak covid alatt tényleg nehéz volt máshogy megoldani, de én akkor mindig elvitelre kértem valamit és sétáltam velük.
2023. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!