Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg feleslegesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg feleslegesnek tartják a videojátékokat?

Figyelt kérdés

Az a férfi aki szeret PC-n játszani, sőt egyetlen hobbija, és a szüleivel él emeletes kertes házban, annak sosem lesz barátnője/felesége?


F/32



2023. szept. 1. 18:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Én biztos nem
2023. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Sosem.
2023. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Annak minek feleség? Hisz, mindene meg van. Sőt ő maga is még gyerek.
2023. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Sok lány gamer, viszont 32 évesen szülőkkel lakni jóval nagyobb probléma.

Én 19 éves korom óta egyedül lakom

2023. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
Már van neki. A PC-je. Nem kell oda fölösleges harmadik.
2023. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Joh, vannak itt ám frusztrált leszólós válaszolók akik képtelenk árnyaltan nézni a dolgot. De persze a kérdező sem tesz túl sokat az árnyalt nézőpontért.


A videójáték egy szabadidős tevékenység, szórakozás, hobbi.

Ezzel semmi gond.

A gond akkor van, ha nincs mellette semmi más. De ez ugyanúgy él minden másfajta tevékenységre is, mindkét nemnél.


Soha egyetlen férfit sem vetettek még meg azért, mert szokott videójátékozni, ha mellette vannak barátai, szociális élete, más hobbijai is és nem mellesleg önfenntartó.


Magyarul: sokkal nagyobb probléma az, hogy nincs életed és anyádékkal élsz, mint az, hogy játszol.

2023. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2%
Téged tartanak feleslegesnek.
2023. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Én soha nem leltem örömömet benne. De, osztom a 6-os véleményét. Ha hetente pár órát játszik, meg néha összeül a haverokkal és akkor "parti" van, azzal semmi bajom. Ha ez az egyetlen dolog az alváson és evésen túl az életében, akkor felejtős.
2023. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
14%
Lepontozhattok, ez az igazság. A játékok szórakoztatóak. Nem feleslegesek. Ez a fazon felesleges.
2023. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

Engem nem érdekelnek, így számomra feleslegesek, de teljesen megértem, ha valaki élvezi őket. Nincs ebben semmi rossz, a húgom is gamer.

Az viszont kizáró ok lenne nálam, ha az adott férfinak ez az egyetlen hobbija, vagy ha túl sok időt töltene velük. Van egy szint, ami felett kialakul egy függőség, ami viszont semmilyen szempontból nem egészséges.

A páromnak számtalan hobbija és érdeklődése van, ezek nagyrésze közös szenvedélyünk, egyedül kettő dolog van, amiben nem vagyok partner: a foci és a videójáték, mert ezek egyszerűen nem érdekelnek. Ő ezek kapcsán hetente összeül a barátaival néhány órára és neki ennyi elég is, én addig mással foglalkozok. Ez számomra teljesen elfogadható (sőt, néha kifejezetten aranyos videókat küldenek róla a barátai). Viszont ha úgy élné meg a videójátékokat, hogy egész nap a gép előtt ül és nem foglalkozna senkivel és semmivel, akkor azonnal szakítás lenne belőle.

Nálad az a probléma, hogy felnőttként is gyerekként élsz (a szüleid tartanak el, amíg te csak játszol). Így nem lehet veled komolyan semmit se tervezni, bár nem értem, minek szeretnél párkapcsolatot, ha már most az egész életedet a gépezésnek szenteled.

24/N

2023. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!