Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is észrevette, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette, hogy az itteni gyakoris nők nagyon elfogultak?

Figyelt kérdés

Konkrétan azt látom, hogy kiír egy nő egy kérdést, amiben pl a pasija az üres poharat nem egyből a mosogatóba tette, erre jönnek a nőktől a válaszok, hogy "dobd ki", "szakíts", "én már az első ilyennél kiadtam volna az útját", "nem vagy köteles egy ilyen trehány emberrel élni" stb.


Most vagy az van, hogy a itteni nők tényleg ilyenek, és ezekszerint kb hetente váltják a pasikat, mert ha hibázik egyszer egyből dobják, vagy pedig kamuk, vagy pedig mi...?


Plusz azt is megfigyeltem, hogy az itteni nők sokkal erzelemmentesebbek, vagy inkább nevezném őket pszichopatáknak, mivel mégis, hogy a francba lehet egyik pillanatról a másikra dobni valakit, a felépített, kiépített bizalom stb, hogy képesek pillanatok alatt szakítani valakivel? Ez számomra nagyon durva és félelmetes, hogy hónapokat, éveket töltenek együtt, aztán egyszercsak szakít a nő, és nem érez semmit, szeritem ilyet csak a pszichopaták tudnak csinálni.


Vagy én látom rosszul az egész gyakorit?


31/f


máj. 16. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Itt (is) néhány ember nemtől függetlenül megjátssza magát. Persze szerencsére kivételek mindig vannak. Én személy szerint akkor írom a szakítást amikor tényleg nem lehet az én megállapításom alapján megmenteni a kapcsolatot, nyomós ok/okok vannak feltüntetve. Szerintem sokan hasonlóan gondolkodnak mint én.
máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Nézd, a nőkben benne van az, hogy elegük van abból, hogy munka mellett egyedül viszik a háztartást. Ez nem mindenhol van így, de sajnos még sok helyen igen.


Nyilván nem kell senkit kidobni egyik pillanatról a másikra, csak mert vmit rosszul csinált. De ha azt veszem ki a kérdésből, hogy a pasi csak vakarassza magát otthon, míg a nő elvégez mindent helyette és annyira nem képes, hogy a mosogatóba betege az üres poharat, akkor én is azt fogom javasolni, hogy hagyja ott, mert felbosszant ha csicskának van nézve egy nő.

máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A barátnő lelkileg trottyon van és érzelmileg manipulálja a kérdezőt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Nincs bizalom a kérdező részéről, nincs értelme tovább együtt maradni, az indok se semmi miért nem bízik benne:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Maradjanak együtt? Csak azért mert "elfogult" vagyok? ^^

máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

"Ez számomra nagyon durva és félelmetes, hogy hónapokat, éveket töltenek együtt, aztán egyszercsak szakít a nő, és nem érez semmit, szeritem ilyet csak a pszichopaták tudnak csinálni."


Hát drága kérdező mindennek van vége, túlcsordul egyszer az a pohár és kirakja a mihaszna párját a nő. Ilyen egyszerű. Nem pszichopata hanem végre kinyílt a szeme.

máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Valóban vannak esetek amikor a szakítás a legjobb választás, de vajon az itteni kérdezik, hány százaléka fogadja meg az itteni valaszolók tanácsait?


#3

A 2. linkben lévő kérdésre először én azt írtam, hogy minden bizonnyal a nőnél nem oké valami, vagy egyszerűen a kémiájuk nincs egy szinten. Aztán a kérdező tálalja, hogy a pasi vele csalta a feleségét, és így vannak most "együtt". Nekem így már egészen más megvilágítást helyezett az egész kérdés, tehát a nő egy harmadik volt, és csodálkozik, hogy azon agyal, hogy mi van ha most is egy harmadik, tehát a kérdés önmagában ezzel az infóval értelmét veszti, mert ilyen felállásban normális kiegyensúlyozott kapcsolatot fizikailag, szellemileg képtelenség kiépíteni.


Az 1. linkben meg azt látom, hogy a lány totálisan komfortosan érzi magát abban, hogy van egy pasija, akit szó szerint madzagon rángat, mivel a pasi szereti, ezért még ő hibáztatja saját magát. Szóval ebben az esetben sem beszélgetünk egy normális, kiegyensúlyozott párkapcsolatról, mivel a lánynak a szellemi szintje nem haladja meg azt a bizonyos szintet. És itt mindegy a körülmény, a lényeg ugyanaz....


....most gondolodom, és tényleg mind a két esetnél a szakítás a legkézenfekvőbb lépés.

máj. 16. 17:30
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem izgat, hogy mit kezd a válaszokkal a kérdező, tanácsot kért hát kapott. A többi rajta múlik.
máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: az általad említett nőknek nincs senkijük, az okok a válaszaikból láthatóak is (hárpiatermészet, önimádat, férfigyűlölet) és kétlem, hogy valaha hozzájuk ért férfi. 🤭 Sokszor tényleg az van, hogyha neki sz*r, legyen másnak is, szerintem ebből jönnek ez a "tanácsok".

Másik ok a kritikátlan vadfeminizmus, nekik mindent lehet.

máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

#7:



Ez igaz némelyik női válaszolóra, de nőgyűlölő férfiakra is! Mindkettő neműben akad olyan aki az orrától tovább nem lát. Én is bírom amikor mindjárt az a válasz, hogy dobja ki a férfit, vagy milyen lusta a férfi és jóformán nincs megosztva a lényeg, szépítve van a kérdező javára és hasonlók.



Azt se kéne elfelejteni ám, hogy nagyon sok a trollkérdés és persze a trollválasz is, direkt hergeli egymást a két nem.


Egyszerűen a kérdésre kéne válaszolni és nem hozzákotyvasztani dolgokat.

máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

"mert ha hibázik egyszer egyből dobják"


Pont ez a baj, hogy nem egyszer.


Egyszer megteszi, megkéred, hogy figyeljen.


Megteszi másodszor. Megint megkéred. Neked teher, hogy folyamat kéregetni kell egy evidens dolgot. Lusta? Figyelmetlen?


Aztán feltűnik egy csomó más apró kis dolog, amiben szintén leszarom módon viselkedik. Leülsz vele megbeszélni. Megígéri, hogy figyelni fog. Lehet, figyel is. Pár napig, hétig. Aztán kezdődik minden újra.


Ekkor írnak ki ide kérdést. Hidd el, ezen átmennek páran, nemcsak nők, és akik ezt megélik, pontosan tudják, mi ennek a menete, és pontosan tudják, hogy nincs változás.

máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

"mert ha hibázik egyszer egyből dobják"


Én inkább azt látom, hogy akkor sem, amikor bőven indokolt volna.

máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!