Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan változott a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változott a párkapcsolati piac 2021 óta?

Figyelt kérdés

2021 nyara óta nem voltam a piacon (tehát nem próbálkoztam nőknél egyáltalán). Mi történt azóta? Javított valamit az ukrán háború vagy a hook up culture ellenes hangulat?


2021 -ben az volt a trend, hogy a társkeresés a férfiaknak évről évre nehezebb, míg a nőknek évről évre könnyebb. Ez változott valamit, vagy a trend megmaradt?



2023. szept. 13. 02:06
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

“30 evesen ne anyáddal élj?”:


Nekem ebben szerencsém volt, de a mostani generációnak már nincs. Lassan az a normális és felelősségteljes férfias viselkedés, ha a férfi az anyukájánál marad, amít nem alapít családot. Ettől függetlenül a nők többségénél ez az elvárás nincs meg.

2023. szept. 13. 09:38
 12/27 A kérdező kommentje:

“mint a kiégett agyú incelek”:


A kérdésből nem jött le? Kiégett agyú(inkább általában kiégett) blackpilled incel vagyok.

2023. szept. 13. 09:42
 13/27 anonim ***** válasza:
74%
blackpilled incel
2023. szept. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

12) nem esett le, mert abból, hogy '2021 nyara óta nem voltam a piacon', arra asszociáltam, hogy most jössz egy hosszabb kapcsolatból.

Ez esetben, blackpilled incelként viszont nem hót mindegy, mit mondunk itt neked? Rég eldöntötted a kis agymenésedet, ívben pattan le rólad minden más. Megvárod, hogy befusson egy másik zakkant, azt írja, amit vársz és bólogathassatok egymásnak. Ehhez minek közönség?

2023. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
59%

A nők azért nem akarják, hogy anyáddal élj, mert ők akarnak mindenben dirigálni és nem tűrik a konkurrenciát.És egy jó sikítós dugás után meztelen szeretnek mászkálni,zuhanyozni,stb. Nem arra várni kussban,hogy anyuka elaludjon és ki lehessen surranni zuhanyozni...

Biztos nagyon jó dolog az is,amikor a legnagyobb szex közben ott áll feletted valaki egy tál almáspitével...

2023. szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
10%

15

Nem akarok "dirigálni" senkinek! Ellenben azt nem tűröm, hogy nekem dirigáljon bárki!!!

2023. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

7 vagyok. 9es én többet keresek, mint Te. Értem vannak olyan szakmák ahol ennyi az átlag...de összeségében nem.

Jogos h elvárod ezt az összeget mert te is tudod hozni.


Amúgy kérdező, normális társat nőnek is nehéz találni!

N 31

2023. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Egy volt munkatársnőm mesélte ezeket, mind megtörtént.A 37 éves párja az anyjával élt és ez volt az oka annak,hogy szétmentek.Ugyanis a férfi nem akarta anyukát "otthagyni", mert 72 évesen napi gondoskodás kell már.Egy olyan öregasszonynak,aki életerős és dolgos volt.

A munkatársnőm karakán volt, azt mondta,egy családban egy asszony szava a fő és ha nem így van,akkor vége. Így is lett.Állítólag a pasi azóta is mamával él és mindenki elutasítja,pedig jól keres,kocsija is van.

#15 vagyok.

2023. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Mindenki normálisan keresne, ha a fidkány patkányok nem rabolnák le az országot
2023. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a 20-as évek elején nem voltak ilyen elvárások. Amikor én ismerkedtem, mindenki csóró egyetemista volt, az ügyesebbeknek egy rosszul fizetett gyakornoki melóból már volt olcsó nyaralásra pénze. A páromnak se volt szinte semmije, de az nagy plusz pont volt, hogy nem anyukával, hanem albiban lakótarsakkal lakott. Bármennyire nem volt az ideális, de legalább tudtam, hogy életképes, független. Most már együtt lakunk, és együtt veszünk meg minden "luxust" a diplomás fizukból.


Ha viszont 30 fölött valamiért visszakerulnek a piacra, szerintem sem olyan hatalmas elvarasok, hogy ne legyen elhizva, legyen vagy autója vagy lakása, és mondjuk 600 - 800 sem olyan extra Pesten. Az persze kizaró ok, ha 30 fölött otthon lakik.

2023. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!