Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan változott a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változott a párkapcsolati piac 2021 óta?

Figyelt kérdés

2021 nyara óta nem voltam a piacon (tehát nem próbálkoztam nőknél egyáltalán). Mi történt azóta? Javított valamit az ukrán háború vagy a hook up culture ellenes hangulat?


2021 -ben az volt a trend, hogy a társkeresés a férfiaknak évről évre nehezebb, míg a nőknek évről évre könnyebb. Ez változott valamit, vagy a trend megmaradt?



2023. szept. 13. 02:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
40%

Akkor most férfiként leírom azt, amit férfi kollégák,barátok és családtagok véleménye alapján leszűrtem.

Olyanok véleménye,akiknek van lakása,kocsija,önállóak és jelenleg ilyen-olyan okból társkeresők.

Egy nő,30 felett nem kell már,ha otthon lakik.Mindegy milyen okból,szingli,elvált,özvegy bármi.Teljesen kizáró ok,egyik ismert férfi sem megy bele abba,hogy a nő az ő lakásába költözzön.Csak olyan nőt akarnak,akinek van lakása ,normális munkája és nem egóvilágbajnok.

Tehát hiába akarnak a nők is otthonról lelépni és befészkelni a készbe,az a férfi aki tud viszonyítani,azoknak nem fognak kelleni.

Maximálisan egyetértek. Mindenki azt adjon, amit elvár.

Suba subához - guba gubához...a régi közmondás szerint.

2023. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Amikor 2021 -ben a piacon voltam (és blackpill incel lettem), nem számított a pénz meg a lakás a nőknél. Minden kizárólag azon múlott, hogy a férfi hogy néz ki.


Ehhez képest a kérdés alá nők meg férfiak is ilyesmiket írnak.


Ez azt jelentené, hogy megjelent a piacon az egzisztencia, mint változó a válság és a háború hatására?

2023. szept. 13. 19:22
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem a piac változott, hanem te lettél idősebb. Amit írtam is, más elvárások vannak egy 20 éves csávó és egy 30 éves csávó felé. Abban a korban már jobban játszik a családalapítás, amihez egzisztencia kell.
2023. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

21 sztm meg kicsit szánalmas is ez a hozzáállás. Meg én pl a környezetemben nem ezt veszem észre férfi ismerőseim körében...pedig soknak van lakás meg minden.


Kérdező...azért akkor kicsit jobb volt a helyzet és könnyebb volt sztm. Ma már mindennek az ára az egekben.


Meg pl más egy 20 éves elvárása mint egy 30 vagy 40 éves sztm.

N 31

2023. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy az egész gyakorizó közösség idősebb lett, a genZ meg nem jön ide.
2023. szept. 13. 21:09
 26/27 anonim ***** válasza:
15%

A nőket nem érdekli, hogy a kapcsolati piac, vagy egyáltalán a társadalom méltányos legyen.

Egyedül ami érdekli, hogy a legjobb gének szaporodjanak, az általuk gyengének vélt gének kihulljanak.

Ha megnézed, minden fajnál a nőstény szelektálja a hímeket gének alapján.


A jelenlegi társadalmat, jogot, humanizmust, demokráciát mind mind férfiak alkották, nekik volt igényük a méltányosságra.


A nők biológiailag más beremdezkedésűek és az életük bizony az utódnemzés (vagy épp nem nemzés körül forog). tehát legyen-e gyerek vagy sem, legyen pasi vagy sem, ha igen milyen legyen az stb. Meg mekkora lagzik csapjunk ha megfelelő minden szempontból a pasi, ez még szempont szokott lenni.

Tudom, hogy a feminizmussal a nők belekényszerítik magukat szerepekbe amelyek nem illenek hozzájuk, de ez persze a biológiai szerepen nem változtat.

Csak az őrültek akarják a felülírni a biológiát, napjainkban meg egyértelműen őrültek vannak hatalmon.

2023. szept. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
16%

"Előbb -utóbb el kell hogy jussunk egy olyan pontra, ahol a férfiak egy része feladja, hasat ereszt és kiesik a piacról"



En mar kb. 15 eve eljutottam ide.



"Ledöbbentem Tinderen, hogy 10/9 nő jól néz ki, hiába 40 vagy 46 éves. Mindegyik dekoratív volt"



Ja, a ballagasi kepuket tettek ki :)



39F incel

2023. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!