Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült valakinek párt találni nem esztétikus fogsorral? Mondta már az ellenkező nemű a szemedbe, hogy a csálé fogsor kizáró ok?

Figyelt kérdés
A nem esztétikus fogsor alatt a csálé, hátradőlő fogsort értem. Gyakrabban kell tisztítani, mert könnyen lepedékes lesz. Folyamat szorongok ez miatt, nem csak ismerkedéskor, hanem munkahelyen, közösségben, mindenütt. Csomó buliból, kocsmázásból, stb. kimaradtam ez miatt. Mindegy, hogy nő vagy férfi vagyok, konkrét tapasztalatokat várok, hogy kinek, hogy sikerült az ismerkedés az évek alatt. Lassan 30 éves leszek, éy nem sikerült párt találni.

2023. szept. 25. 22:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem zavar ha csale


A büdös szájszag már inkább

2023. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nekem tök egészséges a fogsorom gyerekkorom óta, fehérek, soha egy szuvasodás, soha egy tömés, soha egy húzás. Ha éveken át nem megyek fogorvoshoz, a legrosszabb ami történt, hogy picit fogköves volt a belseje, de még ők is dicsérték hogy milyen szép fogaim vannak.

Hol a bibi? Túl nagyok, emiatt nem szabályos :D Gyerekkoromban kétszer is volt szabályozva, másodjára 1,5 év fix, 3 év kivehető... nem számított sokat, mert ugyanúgy visszaállt. Az a baj, hogy ha nem húzatok, akkor nem is lesz hely. Gyerekként az egyik doki azt mondta, -4 fog, erre szerencsére anyám is fordult ki velem az ajtón.

Párkapcsolatban soha nem jelentett problémát... hozzáteszem, sokan pont a mosolyomat dicsérik. Engem azért zavar néha, és eljátszom a gondolattal, hogy felnőttként valami láthatatlant felrakatok. De visszarettent a foghúzás, és úgy vagyok vele ha eddig elvoltam, akkor nem tök mindegy már? Házas vagyok.

Amúgy szerintem egy picit szabálytalan fogsor még elragadóvá is tud tenni valakit, feltéve persze hogy ápolt, higiénikus, nem pedig lyukak tátonganak meg sárga, csorba. Van olyan férfi ismerősöm, aki elsőre kicsit túl tökéletes is lenne, de ha elmosolyodik, a pici szabálytalanság inkább szimpibbé teszi, nem olyan megközelíthetetlen. De hangsúlyozom, az ápolt fogsor alapvető.

2023. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
A felső fogsorom sokkal előrébb áll mint az alsó. Az alsó olyan kesze-kusza hogy nem igaz. :D Kapaszkodj meg... imádják az emberek. Direkt nem térek ki a nemekre. Mindenki szerint iszonyatos vonzó, hogy konkrétan nem tudom összecsukni normálisan a számat. Van, hogy valakinek ez a szexepilje.
2023. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

12#-13# Ne haragudjatok, de ezt nem nagyon tudom elhinni, hogy a csálé fogsor valakinek vonzó lenne.

Férfiként kapom a szájhúzást, az undort látom a fejeken, és a soha többé nem akarok vele egy légtérben lenni arc kifejezést.. pedig nem fekete, nem rohad stb.. most, hogy nagyon ügyelek arra, fehér és tiszta legyen egy fokkal elfogadhatóbb.

2023. szept. 28. 17:28
 15/26 anonim ***** válasza:
49%

"30 evesen mar kell lennie olyan egzisztenciadnak, hogy beleferjen az egeszsegedre kolteni egy nagyobb osszeget, amivel tobb legyet is uthetsz egy csapasra."


Nehéz elhinni, hogy az ilyen szintű elvadult állatságokat nem azért írja valaki, hogy trollkodjon.

2023. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Hasonló gondokkal küzdő vagyok lenne kedved beszélgetni barátkozni?
2023. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

40 évesen kaptam egy partnert nagyon csálé fogakkal, de szimpi volt és nekem is van elől két fogam ami picit olyan vámpirosan kiál4, de annyira nem gáz az enyém..

a partneremnek nagyon durván torlodott volt, de még házas is volt ilyen fogakkal, mikor együtt jártunk már több hónapja akkor megcsináltatta én nem kényszeritettem.

szóval csak nézőpont kérdése, hogy mennyire frusztrál téged és teszed be korlátnak, hogy ez kizáró ok.

Ettől még lehet ismerkedni, ha nem arra fókuszálsz, hogy milyen a fogad, ha egy jó tulajdonságú ember vagy, és elolvadnak tőled a nők akkor a fogsor másodlagos amit később együtt kéz a kézben megoldjátok, tehát a hangsúly ne már ezen legyen, ezt a fókuszt vedd le, hogy emiatt nem jön össze.

Volt egy baráti ismeretségem online, és az illető nem árulta el, hogy nincs meg egy végtagja, nagyon jóba lettünk és szoros barátság alakult ki, mikor személyesen találkoztunk meglepődtem, hogy nem azzal kezdte, hogy hát tudod, hiányzik egy alkatrészem...nem fókuszált arra, hogy igy hogy ismerkedik senkinek sem kell..

2023. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem mindig is nagyon nagyon fontosak voltak a fogak, a sajátom is

sok évig volt fogszabim, kikönyörögtem anno a szüleimnél, akik sz.rtak rá

nem lett a legszebb (sztk volt) és aztán én jártam még koronára és egyéb dolgokra, hátha jobb lesz

így sem lett 100% tökéletes, de már feladtam

illetve nem hófehér, sőt inkább sárgás, ilyen az alapszíne :( emiatt néha, főleg nappal, nem nagyon nevetgélek :)



férfinél, ha meglátom hogy csálé/hiányos stb fogazata van, nálam instant kuka

2023. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

jah azt kihagytam, hogy a másik oldal is igaz

egy szép tökéletes fogsorú férfi az nálam már félig nyertes lehet bármilyen ronda amúgy :D (bár szép fogsorú de ronda férfival még nem találkoztam)

2023. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Sose volt kimondottan szép fogsorom. Mindig is kuszák voltak. Sose zavart senkit. Így is szerettek velem csókolózni, nem is láttam a párjaimon, hogy zavarná őket. Sőt, volt olyan ismerkedésem, aki szexinek tartotta.

Azóta is kuszák, pedig akár meg is csináltathatnám még mindig.

40/N

2023. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!