Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült valakinek párt találni nem esztétikus fogsorral? Mondta már az ellenkező nemű a szemedbe, hogy a csálé fogsor kizáró ok?

Figyelt kérdés
A nem esztétikus fogsor alatt a csálé, hátradőlő fogsort értem. Gyakrabban kell tisztítani, mert könnyen lepedékes lesz. Folyamat szorongok ez miatt, nem csak ismerkedéskor, hanem munkahelyen, közösségben, mindenütt. Csomó buliból, kocsmázásból, stb. kimaradtam ez miatt. Mindegy, hogy nő vagy férfi vagyok, konkrét tapasztalatokat várok, hogy kinek, hogy sikerült az ismerkedés az évek alatt. Lassan 30 éves leszek, éy nem sikerült párt találni.

2023. szept. 25. 22:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

az, hogy valaki a fogsort nézi és emiatt kizárja a másikat azt az embert kerüld el, mert csak a külsőségek érdeklik, hogy ki hogy néz ki és soha nem fogja meglátni a másik ember belső tulajdonságait.


Soha nem gondoltam magamra, hogy a fogaim miatt ne kellenék, a megragadó személyiségem és a külsőm ellenére.


Tehát itt többről van szó, hogy a fogaid miatt gondolod, hogy nem kellesz

ezt én felül irnám a helyedben

Nem csináltattam meg a fogaimat, mert még egészségesek csak picit ferdén áll elől, de ha koronát tesznek rá akkor már nem biztos, hogy egészséges marad majd. Akit annyira zavar, hogy nem bir rámnézni azzal én

2023. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 NTBS ***** válasza:
Persze, sok párnál az egyik vagy mindkettő foga borzalmas.
2023. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem szabályosak a fogaim alapból, alul van egy kisebb torlódás, de nem látszik csak ha nézed. Na de én egy igazi délies, szőrös fajta nő vagyok. Na gondolhatod, hány megvető pillantást kaptam fiatalként. Főleg mikor leborotváltam a karom és kimaradt egy rész, ahelyett hogy elnéztek volna felette, úgy megaláztak mint annak a rendje. Egyébként én voltam a legszebb az évfolyamban, borzasztó sok irigyem volt. Rájöttem, hogy lehetnek ők szőrtelenek, ha a po fájuktól feljön a bányából a szén. Nekem meg csak 10 perc eltüntetni a szőrt ha nem akarom látni. Mostanában nem zavar, néha leborotválom az egész testem, lassan nő a szőröm, kihúzza egy darabig. Akinek meg nem tetszik, nyomja ki a szemét. Ne is szóljon hozzám ha csak a külsőm érdekli.
2023. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23 ismerkedünk?
2023. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Fogak nelkul is..
2023. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
18# ha neked sem tökéletes a fogsorod, akkor miért instant kuka?
2023. okt. 3. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!