Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted is rossz a felhozata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted is rossz a felhozatal lányokból a Tinderen?

Figyelt kérdés

2023. okt. 6. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem lehet tudni, amugy milyenek a lanyok annyira manipulaltak a fotok. Es meg az sem biztos, hogy mindig jobbra.
2023. okt. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
A Tinder egy olyan világ, amiről mindenkinek van véleménye. De nem olyan rossz, mint mondják. 36 F
2023. okt. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Tinderen pont hogy irreálisan sok gyönyörű lány van, akikkel persze lehetetlen matchelni
2023. okt. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

#4-el értek egyet.


Én is rengeteg szép nőt látok.


De felejtsd el mind ha nem vagy elég jóképű.

2023. okt. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Igen. Olyan, mintha sorozatgyártottak lennének. Mind egyforma: jól néz ki, de belül üres. Persze nem véletlenül: amelyik nőben van valami belső érték, annak a való életben úgy kell levakarnia magáról a férfiakat, és eszébe sem jut bármilyen társkeresőre regisztrálni.
2023. okt. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én a 18-23 év körülieket nézem és sok köztük a tényleg szép.
2023. okt. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, egyik sincs az én szintemen, mindegyik 7/10 vagy 8/10. Én meg 3/10-4/10 szinten egyikükhez sem tudok sajnos felérni.


:(

2023. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!