Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda pasiban is benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda pasiban is benne van a lehetőség,ha túlsúlyos lefogyhat,ha rosszak a fogai meg lehet csináltatni,egyéb dolgokra is van megoldás,van olyan nő aki .... így gondolkodni?

Figyelt kérdés
akár olyan akinek még nem volt kapcsolata,aki megkapta már az átlag alatti jelzőt. Vagy bár ki, akár pasik véleménye is érdekel csak az ellenkező nemről.
2023. okt. 14. 10:06
A kérdező szavazást indított:
igen nő vagyok
igen pasi vagyok
nem nő vagyok
nem pasi vagyok
nem átlag alatt jelzőt megkapó nő vagyok
igen átlag alatt jelzőt megkapó nő vagyok
7 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem arcom csúnya, akkor mit csinálhatnék? :D Nem vagyok túlsúlyos se, semmi ilyesmi problmám nincsen. Műtét meg több éves felépülést jelentene.
2023. okt. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Ez tündér mese.


Ha vki tényleg ekte ronda nem nagyon lehet rajta segíteni mert nem kelt szexuális vágyat az ellenkező nemben.


Ez az alapja mindennek.


Mostanában mind a kettő nemnél eléggé magasan van a léc ezért sokan az ocsmány kategóriába csúsznak, ez meg az eltorzult ön kép miatt van.


És azért érthető is, mert akinek minden nap edzés nap az nem fog egy culával, össze jönni mert ő rengeteg munkát tesz a testébe és ezt el várj a leendő párjától is.


Csak ezen a ponton kb a csajok azt nézik, hogy a pasi legyen egy amolyan kiegészítő menjen a táskához passzoljon a ruhához.


A pasik meg azt nézik, hogy a csaj hogyan néz ki a többi nőhöz képest 90 60 90 stb...


Az látszódik hogy egyik sem túl mély érzelmi indíttatású csak álljon a f* és legyen jó nedves a barack.


Ez a jelenlegi világ.

Get use to it.

2023. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, átlag alatti, és nem csak a saját véleményem szerint (ami egyébként nem a semmiből jött...). Ilyen kiindulási alappal állítom határozottan, hogy NEM.

Ne abból induljunk már ki ugyanis, hogy ha a világ összes pénzét meg a nem munkával és alvással töltött időd 100%-át ráfordítod, minden létező beavatkozást igénybe veszel stb., akkor jó lesz. Ez egy átlagos ember számára élhetetlen, megvalósíthatatlan. De a többségnek nem is kell ilyen durva küzdelmet folytatnia egész életében, rendszeres és szintén élethosszig tartó pszichoterápiával kiegészítve, hogy kapcsolata legyen. És azt se állítsuk már, hogy akik nem ilyen vért hugyozós üzemmódban tolják, azoknak csak valami közepesen vagy nagyon szar kapcsolatuk lehet.

Ha nem jók az adottságai az embernek, akkor így járt. Mármint úgy igazán nem jók. Az nem ér, hogy ha a szemüveged kontaklencsére cseréled meg búcsút intesz az eddigi fodrászodnak, már rendben is vagy...

2023. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos van az a csúnyaság amin egy álom test sem javít.

Plusz nem mindegy milyen az ember személyisége...

2023. okt. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kitana. ***** válasza:
Persze, van ilyen, csak mondjuk ezt jó esetben az ember megcsinálja, kapcsolati státusztól függetlenül, ha van rá igénye. Az mese, hogy majd ha lesz csajod, akkor rendbe rakod magad.
2023. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

Nos, rossz fogakra ott a fogorvos, kb alsó hangon 1-2 millió Ft, ha tényleg durván rosszak a fogak, kopaszodás még egyfajta férfi átok, hajbeultetes 2-6 millió forint, csúnya arc, különböző plasztikai beavatkozasokkal lehet széles állkapcsot csinálni, görbe orrból egyenest, a testet is kilehet pattintani 2 év alatt, egy jó személyi edzővel megfelelő táplálkozással....minden csak pénz kérdése. 15 millióból lehet csúnya ferfiból jó pasit csinálni, kb két év alatt, ebbe beleszámoltam a műtétek utáni felépülést, hegek gyógyulás, edzés latszata stb. Az arcbőr minősége is rengeteget számít, méregdrága kozmetikai kezelésekkel lehet feszesíteni, az isten kb 2 millió forint, több kezelest beleszámolva, na meg a hiányos borosta, arra is van kezelés, borosta dúsítás atültetéssel 2 millió.


Végösszeg 20 millió Ft.


Lehet sok, de cserébe pinarengetegben lesz részed, és teljesen mindegy, hogy szegény vagy, ha jó a külső így is úgy is bomlani fognak utánad a nők, egy jó jelzáloghitel, két évet rászánsz és eléréd ezt, sok sikert neked kérdező!!!!

2023. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj egyszer ismerkedtem egy sráccal aki átvert a képeivel, olyanokat tett ki ahol jó alakú, csak azóta évek teltek el és kövér lett. Azt mondta egy fiú barátom hogy járjak vele és lefogy fél év alatt annyit bírjak ki😂 peeeerszeeee kapcsolatban pont hogy nem fogyunk hanem hízunk mert kicsit háttérbe szorul a sport és jönnek a közös zabák és filmezések. Meg azt gondolja engem nem zavar hogy dagadt mert így jöttem össze vele :D
2023. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért sokat tud az ember a megjelenésén javítani.


Sokszor az öltözködés és megfelelő frizura is k.rva sokat számít! Azt nyilván el kell fogadni, hogy ha mindent beleadsz a legjobb formádban sem leszel olyan, mint mást a legsz.rabb formájában.


De hozd ki magadból a legtöbbet. Menj el edzeni, öltözködj normálisan, rakd rendbe a fogaid, kísérletezz a hajjal, hogy mi áll jól, legyél igényes, legyen jó illatod, stb.


Ezt ne is inkább a nőkért, sokkal inkább magadért tedd meg.


Ahhoz tudnám hasonlítani, mint a lottó. Ha nem lottózol biztosan nem nyersz. Ha lottózol, valószínű akkor sem, de legalább az esélyt meghagyod. Nyitva hagyod a kaput.


És persze ne felejtsük el, hogy mindenkiben keltesz benyomást, ami sokszor nem csak a külsőségekről szól.


Én sem vagyok TOP pasi, de egyszer visszahallottam, hogy egy csaj azt mondta rólam (aki ráadásul nagyon jó nő volt), hogy imád a közelemben lenni, mert mindig jó illatom van. Ez pedig nagyon jó érzés! Amikor valaki pozitívan gondol rád, akkor is, ha amúgy nem te vagy a TOP.


Te döntöd el, hogy milyen benyomást akarsz kelteni az emberekben.

2023. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!