Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért teremtette a természet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért teremtette a természet a férfitöbbletet, mert a nőknek muszáj hogy legyen társuk, a férfiaknak pedig csak szex kell egy teljes élethez?

Figyelt kérdés

Hallottam már olyan biológus végzettségű embernek a véleményét a férfitöbbletről, hogy miért születik több fiú, hogy ezt a természet azért csinálta mert így akklimatizálódott az emberiség biológiailag a sok háborúhoz, ami sajnos már az őskortól jelen volt törzsi szinten. Így akkoriban a háborúk azok kiegyenlítették a nemek arányát, ma nem. A mai háborúk nem járnak túl sok emberi áldozattal, inkább hatalmas gazdasági károkat okoznak. Oké, persze azért a pár férfiért is szörnyű akik elestek, de pl. a 2. világháborúban átlag egy nap alatt halt meg annyi katona mint két év alatt az orosz-ukrán konfliktusban. Szóval nem jelentős, ez egyáltalán nem javít számottevően a nemek arányán.

A mostani világ ahhoz akklimatizálódott, hogy több a fiú/férfi mint a nő ugyan, de a nőknek jobban szükségük van párkapcsolatra? Tehát ha egy nő egyedül van a felnőtt életében is akkor az egy fura alak lesz és kettyós is, a társadalom is ki fogja vetni előbb utóbb, viszont egy férfi lehet teljesen normális és társadalmilag elfogadott úgy is ha nincs társ az életében. Egy férfinak inkább szerető(k) kellenek. Aki ezt nem hiszi, regisztráljon fel egy 45-50 éves kövér nő képével a facebook szex szobájába posztoljon ki egy képet és nézze popcornnal ahogy a 25-30 éves jóképű sportos férfiak vadul versengenek a kommentekben és szarrá bókolnak.

Egyértelmű tehát, hogy a nőknek párkapcsolat kell a férfinak csak szex?


2023. okt. 18. 09:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%

"Egyszerűen semmilyen hatással nincs az egyén szervezetére az, hogy a faja létszáma épp megnövekedett vagy lecsökkent."


Rohadt nagy tévedésben élsz.

Képzeld el pl. nagy háborúk után, mondjuk a II. vh után is szignifikánsabban több fiúgyermek született, mint lány. A természet pótolta a kiesett férfiak számát, majd pár éven belül visszaállt minden az eredeti, normális állapotba.


Egyébként meg azért születik több férfi, mert a fiú magzat ellenállóbb az anyaméhben és nagyobb eséllyel születik meg. Később azért billen a nők javára a létszámuk a társadalmon belül, mert a férfiak jóval korábban halnak, részben biológiai részben viselkedésbeli dolgok miatt.

Igen, a férfiak biológiailag sokkal változatosabbak, nagyobb a szórás köztük, jellemzőbb rájuk a deviancia és pl. az öngyilkosság aránya is JÓVAL magasabb a férfiak esetében mint a nőknél.

A tesztoszteron termelés szintén a férfiak életét rövidíti meg, kvázi elégeti saját magát a szervezet, sokkal gyorsabban, mint a nők esetében. A férfiak úgy jóval nagyobb fizikai erővel rendelkeznek, ezért a társadalmi munkamegosztás is úgy jött létre, hogy a kemény, fizikai igénybevételt igénylő munkákat 99%-ban férfiak végzik, ergo ők jobban ki vannak téve a halálos kiementlű munkahelyi baleseteknek, és a szervezetük is előbb leépül.


Nézd meg pl. a magyar korfát is. Ha össznépességet nézzük 48,2% férfi és 51,8% nő. DE! Ha csak 70 éves korosztályig nézzük az összesítést akkor pont 50-50% az arány.

A most 54 évesek, tehát 1968-ban születettek az első korosztály ahol több nő van, mint férfi. Egészen 54 éves korig Magyarországon pár %-al több férfi van, mint nő! És mint írtam, ha összeadjuk a korosztályok számát, 70 éves kor az ahol kiegyenlítődik az arány.

2023. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nincs nagy férfitöbblet, normálisan 48-52%-ban születnek lányok-fiúk. A fiúgyerekek némileg kisebb eséllyel érték meg a felnőttkort, így akkorra az arányok kiegyenlítődtek. Az orvostudomány fejlettsége miatt viszont manapság ez annyira nem érvényes.
2023. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
8%

Igen itt semmi nem változik

Vakul tagadni a tényeket a végsőkig. Akkor is ha a ksh adatai egyértelmüen mutatják, azonnal félre kell magyarázni.

A kis egótok képtelen elviselni a tényt, hogy a fiatal férfiak kb. 6%-ra nem jut nő.

És ez hiába nem tünik soknak, ez az alapja az egész problémának a mai társkeserési piacon

2023. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
10%

A férfitöbbletet amúgy egyértelműen az ősi társadalmak igényei alakították.

Régen több fiúgyerekre volt szüksége a társadalomnak, nagyon hosszú ideig, így ez berögzült

Csak hát akkkoriban a fiuk gyorsabban is hullottak mint a lányok, így az arány kiegyenlítödött. Manapság pedig nem egyenlítödik ki, csak időskorra, amikor már általában inaktív az ember szexuálisan

Szóval a férfiak nagyon megszívták ezzel a dologgal.

Egy nő eleve sokkal értékesebb mint egy férfi, hiszen több férfi van az aktív korosztályban mint nő. Erre jönnek az egyéb tényezök amik tovább rontanak a helyzeten.

2023. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
10 nem Kínában vagyunk
2023. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

TOvábbra is: honnan tudja a szervezet, hogy a törzsfőnek hány férfira van szüksége? és mióta engedelmeskedik neki?

Ez alapján simán serkenteni lehetne a lányszületést úgy, hogy a leendő anyukát csak férfiakkal engedjük találkozni. A szervezet azt érzékeli, hogy nincs nő a környéken, úgyhogy cisnál egyet:DD


13, ha az lenne a probléma alapja, hogy férfitöbblet van, nem lenne általános jellemző, hogy sok incelnek abszolút nincs szociális köre, nincsenek barátai sem.

Sőt, a híresen társkeresési szempontból problémás országokban - Japán, India, Dél-Korea - a jelenség egyértelműen nem csak férfiakat, d enőket is érint és szinte minden esetben szociális diszfunkcióval jár együtt.

A japánoknak külön szavuk van arra a fiatalra, aki nem hajlandó elhagyni a szobáját, nem hajlandó emberekkel érintkezni!


A társkeresési probléma csak egy kis szelete a nagyobb problémának, ami maga az elmagányosodás.

2023. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"a fiatal férfiak kb. 6%-ra nem jut nő." - kedves, nézz körül a természetben, a hímek tepernek a szaporodási jogért, ami mindennek, a mi társadalmunknak is a mozgatórugója. És ez alapból jár a nőstényeknek, mert elenegedhetetlen, hogy mindegyik kihordjon egy utódot. Ergo, nem minden hím fog szaporodni, viszont minden nőstény, hacsak nincs valami betegsége. Némi átolvasással ugyanez igaz ránk is. Próbálják mostanában úgy kifordítani a dolgokat, hogy ez fordítva tűnjön, de ez csak a férfiak nagyon kis százalékára igaz, valójában mindig a férfi udvarol, és nő fogadja, vagy elutasítja. És van az a szint, ahol egy értelmes nő inkább választja a magányt, mint hogy azokból válasszon, akik kopogtatnak nála. Senki nem jönne össze egy red flages szociopatával, hacsak el nem vakítja a szerelem. A nők sokkal jobban ráfázhatnak egy rossz kapcsolatban, mivel ritkán van fizikai erejük megvédeni magukat.

Egy szó mint száz, iganis le kell tenned valamit az asztalra, hogy vonzó legyél párkapcsolatra.

2023. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%
Valaki írta, hogy az értelmes, normális férfiakért megy a verseny. Hol? Ez édeskevés ahhoz, hogy a nők versenyezzenek valakiért.
2023. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
35%

"valójában mindig a férfi udvarol, és nő fogadja, vagy elutasítja."

Hát nem tudom. Hinnék én neked, de a saját példám ellentmond neki. Márpedig a "mindig"-be bele kell essek én is, hiszen a "szinte" szót sem használtad

Nálam úgy nézett ki hogy nem nagyon voltam hajlandó udvarolni az életemben. Nem is volt senkim 30 éves koromig, de aztán mégis lett kapcsolatom. A mostani párom volt az aki elhívott egy koncertre, majd miután mindketten sokat ittunk lesmároltam. Utána nem tepertem én semmit, de már le sem vakarhattam magamról.

Azóta már nem tudom azt gondolni, hogy a kezdeményezést kizárólag a férfiak szokták. Hiszen nyilvánvaló hogy a legsikeresebb kezdeményezések a nök részéről szoktak megesni

2023. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!