Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 37,5 éves férfiként hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37,5 éves férfiként hány éves nő passzolna hozzám akivel komoly kapcsolatot tudnék kialakítani? Ha írtok miért-et és nemet/kort hozzá azt megköszönöm :)!

Figyelt kérdés

2023. nov. 15. 06:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem ezeket a "koros" kérdéseket. Hát senki nem akar igazi, valós!! szimpátián alapuló kapcsolatot? Mindenki kalkulál, oszt-szoroz?? Amikor valakivel igazi kémia lobban közetek az ránézésen kívül semmilyen plusz akciót és információt nem kíván! Egymásra pillantotok és ott a szimpátia, fogalmad sincs még hány éves, mit csinál, hol lakik sőt van e jelenleg valakije... Senki nem akar már ilyen igazi kapcsolatot? Mindenki számítóan keresi a "párját"?
2023. nov. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11-es: pont emiatt született a kérdés, én 37 vagyok és aki megtetszett 32 lesz mindjárt. Ergo bő 5 év van köztünk. És ilyen fokú vonzalmat nem éreztem még ( fizikális és intellektuális ) nő iránt már nagyon régen.


Érdekelt hogy pl. erről a korkülönbségről mit gondolnak a válaszadók.


Nem kor alapján ismerkedek, de nyilván van egy 'sáv'. Szerintem ennyi kitételhez talán még ragaszkodhat valaki.

2023. nov. 15. 08:24
 13/18 anonim ***** válasza:
59%

Valóban sok a számítgatás a mai kapcsolatok kialakításánál, de bizony az is igaz, hogy nem szabad az észérvű megfontolásoktól sem eltekinteni.


Ami a korkülönbséget illeti, 5-10 év plusz a férfi javára ideális. Ez természetesen nem kizáró érvényű szabály, de jó iránymutató. Nyilván az ember nem ez alapján választ, de ha a nő nála maximum ennyivel fiatalabb, akkor emiatt nincs oka aggodalomra. 32+37 teljesen jó párosítás.

2023. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltak közül bármelyik. Akiről írtad, hogy tetszik, az meg korban tényleg pont hozzád való. Fontos, hogy a személyisége is megfeleljen.

N

2023. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem pontosan 34.8 éves nő. Egy-két nap +/- még belefér, szóval ne parázz!
2023. nov. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
30 és 40 közötti teljesen reális szerintem.
2023. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
5 év az semmi. Nekem kell hogy 10-15 évvel a férfi legyen az idősebb. 25-40 válogatnék a helyedben. 32 vagyok.
2023. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

10-15 év az nekem fura lenne. Van egy kollégám, 47 és 32 éves barátnője van. Láttam a nőt, nyilván "hozzá-öregedett", de a pasi nem fiatalodott hozzá, ha ez így érthető. Tehát igenis elég durván látszik hogy a pasi egy jóval fiatalabb nőt vett el.

Nekem ez nem tetszik külső szemmel de ez nyilván senkit nem érdekel, egyszerűen engem zavarna ha azt érzem a társam, párom a lányom korabeli, mert a 15 év az már generációs szakadék.


A 10 az a határeset amin az ember elgondolkozna.


De ha a nő fiatalos és jó genetikájú, és a férfi szintén, akkor a 4-8 szerintem a férfi javára ami a legjobb.


37F incel

2023. nov. 15. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!