Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen szűz nőként ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen szűz nőként ideje feladnom az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Sajnos így alakult. A gimiben nem voltam népszerű,egyetemen csak egy szűk baráti társaságom volt,inkább lányok.Mindenki máshova ment tovább,a régi barátságok is elkoptak,így barátaim sincsenek.

Társkeresőt próbáltam közel 8 évig,de senkivel nem jutottam el a találkozóig.Ott többnyire csak szexet akartak,akivel esetleg más is alakulhatott volna 200 km-el odébb lakott és sorolhatnám.

Élőben sosem próbálkoztak,nem kellett elutasítanom senkit sem.

Itt már nincs is más lehetőség? Nem is a testi kapcsolat hiányzik,hanem az,hogy sosem érezhetem,sosom fogom átélni,milyen ha szeretnek. 25/N



2023. nov. 18. 20:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
Sosem késő! Ciki-nem ciki, de egyik kolléganőm anno felvállalta, hogy 31 évesen még mindig szűz! Hihető, mert ahogy megismertem, nyíltan krajzolódott, hogy mennyire gátlásos. Aztán most, 33 évesen pár hónapja van Neki egy komoly kapcsolata.
2023. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
14%

#11

megérte várnia 33 éves korára az igazira. Ja nem, csak pár hónapig tartott :D

2023. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
#12, nem, most is együtt vannak!
2023. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, nálam hasonlóan történtek a dolgok, csak én férfi vagyok. 27 éves koromig nem volt senkim, de akkorra már nagyon hiányzott. Addig depis voltam, túlsúlyos is, de elegem lett ebből és elkezdtem változtatni. Aztán lett is egy csodálatos barátnőm netes társkeresőről. Nem szabad feladni, ismerkedni kell. Aztán csak talál az ember egy rokon lelket társnak :)

Nekem picit fura, hogyha 8 (!) évig fent voltál társkeresőn senkivel sem jutottál el legalább egy randiig.

Nem lehet hogy nagyon irreálisak az elvárásaid?

Szerintem ha egy fiatal nőnél élőben sem próbálkoznak be soha, akkor vagy negatív lehet a kisugárzásod, vagy csak nem nagyon jársz el sehova.

2023. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%
Én 23 évesen vesztettem el, a barátnőm 25 évesen. Mindketten csinosak vagyunk, de akkoriban kissé gátlásosak voltunk. Még semmi sincs veszve! Próbálj ki valami új dolgot, amihez társaságna kell menni, légy nyitott, mosolyogj!
2023. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem feladni kell, hanem átgondolni, hogy mit csinálsz rosszul, és hol hibázod el.
2023. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%
Orulj neki hogy senki nem fogdosott meg, én is szűz vagyok 25 felett viszont minimum 15 alkalommal hozzam értek már akaratom ellenére és örök trauma marad
2023. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
20%
Igen, vegyél pár macskát és rendezkedj be az egyedüllétre és hogy kiszárad a méhed.
2023. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%

Melegként 28 évesen lett az első komolyabb párkapcsolatom és addig behatolásként szűz voltam. Hasonlóan nem találtam normális egyént, de megérte kitartanom.

Kitartást és sok sikert! :)

2023. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
48%
Szìvesen megismernélek ugyan ebben a helyzetben vagyok,annyi különbséggel hogy àtlag alatti vagyok. Ha gondolod ìrj 27f
2023. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!