Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kismellű nőnek vagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Egy kismellű nőnek vagy egy alacsony férfinak nehezebb ellenkező nemű társat találnia manapság?

Figyelt kérdés
Mindkettő egy-egy negatív adottság a másik nem szemében, ezért párhuzamba állíthatóak.

2023. nov. 28. 22:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%
Mindkettőnek gyerekjáték társat találni egy nagymellű, alacsony férfihoz képest!
2023. nov. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
54%
Kismellű kövér nők lehetnek az alacsony férfiak szintjén. De egy kismellű vékony nő simán lehet vonzó.
2023. nov. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
17%

Hosszu távra nehéz csak.

Kismelluekkel is járnak, csak egyvdarabig.

2023. nov. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
46%
Egyértelműen egy alacsony férfinak. A kismellű nők sok férfinak tetszenek, de az alacsony férfiak egy nőnek sem.
2023. nov. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
54%
Hát s kismellű vékony nők a ferfiak 70 % nak tetszik a legjobban. Míg egy törpe férfi max 5% nő fogadja el.
2023. nov. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
11%

Egy alacsony férfinak. Egyértelmű. (nem, nem vagyok alacsony)


De ha belegondolok, a kis mellet lehet kompenzálni, szinte bármivel.

Egy szép arc, egy szép alak, egy formás popsi, stb.

De ha férfiként alacsony vagy, azt nem igazán tudod kompenzálni.

Talán az egyetlen dolog, amivel lehet, az a temérdek pénz. Szerintem,

mivel ha kigyúrja magát nem sokat segít az sem, mert alacsonyan nagyon hülyén néz ki, ha valaki kigyúrt, láttam ilyet élőben is, tehát rálátásom azért van a dologra. Ha jóképű, akkor sem kompenzál, mert helyes, meg jóképű lehet valaki, és ezzel együtt meg cuki, de nem férfias.

A kedvességgel sem tudja igazából, tehát szinte semmivel.


Egy kivétellel! Ha a pasi 168-170 cm, de a nő, akivel ismerkedik csak 165 cm max. Akkor lényegében hiába alacsony egy férfi, a nő nála is alacsonyabb, max a nő nem vesz fel tűsarkút ha a férfival van. :D

Ez az egyetlen esélye a férfinak ha alacsony (168 cm vagy alatt).


Még egyszer leírom, nem vagyok alacsony 184 cm-el. De nyilván mindenkinek az ismerősi köréből van olyan, aki alacsonyabb az átlagnál. Nekem is, onnan tudom, egyrészt, másrészt munkatársak között is vannak.

2023. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
92%

A kérdezőt most utasította el a huszonötödik kismellű nő, akire csorgatta a nyálát, és itt próbálja kiélni a frusztrációját? Csak tipp...


Részvétem haver, de azzal nem oldasz meg semmit, hogy itt hisztizel, mint egy gyerek.

2023. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
72%

Férjem kb 172 cm, nagyon is bejön a nőknek.

Hasonló kaliberű hapsit láttam ma a postán, ő is ilyen 170 körüli 40-es hapsi. Épp vihorászott két postáskisasszonnyal. Nem úgy tűnt, hogy menekülnének előle a nők.


Nem mellbőség meg magasság kérdése, hanem fellépés elsősorban.

2023. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

17#


Ki hisztizik???


Feltettem egy kérdést.

2023. nov. 29. 19:35
 20/34 A kérdező kommentje:

16#


Jó válasz, szerintem reálisan látod a helyzeted!


A törpelét szívás.

2023. nov. 29. 19:37
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!