Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kismellű nőnek vagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Egy kismellű nőnek vagy egy alacsony férfinak nehezebb ellenkező nemű társat találnia manapság?

Figyelt kérdés
Mindkettő egy-egy negatív adottság a másik nem szemében, ezért párhuzamba állíthatóak.

2023. nov. 28. 22:40
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
#25 Ezt senki nem hiszi el. Itt legfeljebb olyat szokás hazudni, hogy a 170 centis pasik jönnek be, vagy hogy a nemlétező haver 165 cm, és nagy csajozógép. Azt még talán elhiszi 1-2 ember. Persze ha csak a felpontozás a célod, akkor mindegy, csak igazat ne írj.
2023. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
#25, #30 : Én hiszek Neked, csak ez nyilván nagyon ritka lehet. A "modell csaj" mit takar? Hogy vékony alkatú széparcú volt a nő? És a 151-2 centis férfi hogyan nézett ki?
2023. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Csak akkor csináltasd meg a melleidet, ha te szeretnéd. Én már vén vagyok, életem során voltam 48 és 74 kg is, a 160 centimhez.

Hát nagyon nem nem a vékony, lapos alkat jött be a férfiaknak, az átlagosat szeretik a legtöbben. De a dagadtabb alkat/ nagy mell is tetszik sokaknak, de a lapos mell/segg, kevésnek tetszett.

2023. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
88%

Engem például egyáltalán nem érdekel egy férfi magassága, mert eleve 157 centi vagyok én is. Sokkal fontosabb a kisugárzása, jelleme, stílusa. Ellenben tudom, hogy sok nőnek számít a férfi magassága is sajnos.


Emellett, az alacsonyságomon kívül vékony vagyok és kicsik a melleim. Ez sosem okozott problémát, rengetegen próbálkoznak be nálam kulturált és (sokkal) kevésbé kulturált módokon is.


Úgyhogy összességében talán az alacsonyabb férfiak vannak negatívabb helyzetben, de ez sem mindig igaz, csak nagy általánosítás.

27N

2023. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!