Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kismellű nőnek vagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Egy kismellű nőnek vagy egy alacsony férfinak nehezebb ellenkező nemű társat találnia manapság?

Figyelt kérdés
Mindkettő egy-egy negatív adottság a másik nem szemében, ezért párhuzamba állíthatóak.

2023. nov. 28. 22:40
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

10#


Ez az egyetlen felhasználói fiókom itt a gyakorin, már nevében is tematikus.

2023. nov. 29. 19:39
 22/34 anonim ***** válasza:
74%

#19 Igazából nem egy kérdést tettél fel, hiszen nem is érdekelnek a válaszok, csak tettél egy kijelentést, és most várod, hogy tapsikoljanak hozzá az emberek. Ráadásul mivel a "kérdésednek" az égvilágon semmi értelme nem volt, így feltételezem, hogy a frusztrációd levezetése céljából írtad ki, vagyis a szokásos incelhisztivel állunk szemben.


Jó lenne tudni, hogy mikor unjátok meg a trollkodást, mert ez a fórum nem erre a célra jött létre, és lennének talán, akik normálisan szeretnék használni, vagyis értelmes kérdésekre értelmes válaszokat várnának.

2023. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

22#


Nyugodtan elhúzhatsz innen a feltételezéseiddel együtt!

2023. nov. 29. 22:30
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a 22-es feltételezései. Lehet, hogy száraz tény, amit leírt. Nem gondolod, kérdező? :/


Én elgondolkodnék.

2023. nov. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
72%

Pont most futottam össze egy haverommal, kb 168 magas lehet, van felesége, egy úgy 155 magas, viszonylag csinos, nagymellű, kedves nőci. Gyerekeik is vannak.


De volt olyan haverom is, aki 151-2 cm magas volt (! - egyik legalacsonyabb férfi, akit életemben láttam), és annak idején egy 185 centi magas modell csajjal járt. Igaz, aztán kidobták, de nem a -35 centi miatt, hanem mert az a csaj mindenkit kidob.

2023. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
49%
Mekkora vagy törpi?
2023. nov. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
73%
Meg vagy sértődve a kismellű nőkre, mert nem akarnak dugni veled? Az a baj, hogy nem túl jó ez a módja a bosszúállásnak, mert valszeg nem olvassák a kérdésedet és nem tudnak róla, hogy nekik most szégyellniük kellene magukat a testi adottságaik miatt. Pláne, mivel a kismellű nőket általában körülrajongják a férfiak.
2023. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
26: oda van írva, 165 cm.
2023. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

#25


"De volt olyan haverom is, aki 151-2 cm magas volt (! - egyik legalacsonyabb férfi, akit életemben láttam), és annak idején egy 185 centi magas modell csajjal járt. Igaz, aztán kidobták, de nem a -35 centi miatt, hanem mert az a csaj mindenkit kidob."


Na erre kíváncsi lennék / kíváncsi lettem volna...

2023. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
29, hát többen mondták, hogy olyan, mintha a csaj pedofil lenne. :) Pedig amúgy mindketten harmincasok voltak, de úgy néztek ki egymás mellett, mint egy felnőtt meg egy gyerek.
2023. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!