Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka hogy pokoli nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka hogy pokoli nehéz férfiként vonzónak lenni a lányok/nők számára főleg internetes ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Tinderen 1-2 nő aki oda húz, azok is kövérebbek idősebbek.

Arc nélküli ismerkedés esetén a képcsere után ghostolás vagy legyünk csak barátok szöveg mert nincs kémia.


Mégis mi kell, szét sportolt test, fotóművész által lőtt fotó, illetve retusálás?

Aztán mi felvágás a vagyonnal?


Ha nagyon ritkán vkinek szimpatikus is vagyok nagyon problémás illető, az utolsó 3 példa:


1, iskolában a fiúk csúfolták a külseje miatt, kép alapján olyan csúnya hogy az utcán 10 ből 9 szembejövő szebb (borzos haj férfias rövid haj, 0 smink, 0 bőrápolás, stb)


2, egyedülálló anya, a gyereknek keresne pótapát is (gyermektelen férfiként sose kellene gyerekes nő)


3, "duci" nő, tetkó mindenhol, 3 macska vagy kutya a lakásban, tervez még egyet örökbe fogadni



dec. 9. 14:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14%

Pedig nagyon egyszerű.


180/70 kgnak lenni

Diploma

600 ezer nettót keresni

2 idegen nyelvvizsga

- saját lakás <> autó megléte


Na melyik nem megy kérdező ?

dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

A netes ismerkedés kb. így néz ki: a nők közül az van fent, aki komoly kapcsolatot keres, meg elenyésző számú egyéjszakásos (mert nőből kevesebb olyan van, aki ennyire szexközpontú), elenyésző számú instakövető-hajhász meg előző két kategóriánál kicsivel több kamuprofil. Férfiból meg ott van az összes numeravadász meg asszonyka mellé mellékest kereső azokon kívül, akik komoly kapcsolatot akarnak... iszonyatos túlerő. Ami meg azt a képzetet kelti, hogy a nők tudnak válogatni. Ha a pasik nem lennének ennyire egybitesek, nem lenne ennyire nagy válogatási tere az átlagos sőt még a csúnyácskább nőknek sem tinderen.

Kevéssé jóképű vagy jó testű férfiaknak inkább a személyes ismerkedést javasolnám, illetve a baráti kör olyan szintű terjesztését, hogy abba bekerüljenek nők is (és nem, nemcsak azért, hogy hátha meg lehet őket dugni később... hanem hogy jobban megismerje a nőket, ill. legyen, akinek "be tudják őt ajánlani").

dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12,

Ez a problémás része mert nem vagyok társasági ember, nekem teher egy nagy szociális háló fenttartása, nincs rá különösebben igényem(úgy öszintén nem érdekelnek az emberek), van egy két barátom akikkel tartom a kapcsolatot idöközönként és bőven elég sőt néha még azt is soknak érzem.


De egyébként igen érdekes élőben azt vettem észre hogy sokkal kevésbé válogatósak,viszont ahhoz aktív szociális élet kell, nagy társasággal stb, amit én nem igénylek.

dec. 9. 20:13
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

(Ez a problémás része mert nem vagyok társasági ember, nekem teher egy nagy szociális háló fenttartása, nincs rá különösebben igényem(úgy öszintén nem érdekelnek az emberek)


Ez azért van mert irigy vagy a boldog emberekre. A jobb képességű , gazdagabb fiatal férfiakra akiknek csettintésre jut vonzó lány (akik neked is tetszenek) ezért utálod az emberek társaságában lenni… ahol lathatod ezt első sorból hogy nyalják egymást, amíg neked csak hoki jut magadnak.

dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem nehéz
dec. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 gabor49 ***** válasza:
igaza van aki azt irja hoga sok a pasi és kevés a no igy nem szép kifejezetten ronda pasikent eselyem sincs ennyi
dec. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14, sokfajta okból lehet, lehet irigység, kisebbrendűségi érzés, de sima defekt is, pl én vörösödök ha zavarban vagyok, nagyon. Ezért kerülöm az ilyen helyzeteket(és mellé mindig igyekszem úgy öltözni, hogy kicsit fázzak:)


De meg is van, mitől látszol defektesnek. Egyébként ha azt veszed észre, hogy élőben nyitottak rád, akkor csak szimplán rosszak a képeid.

dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!