Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire működhet a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működhet a kapcsolat egy 18-20 f és egy 34 n között?

Figyelt kérdés

Olyan példákra vagyok kíváncsi, akik belementek ilyen kapcsolatba. Meddig tartott? Tud hosszútávon működni?


Nem kérek negatívat, kizárólag csak saját vagy közeli ismerősi körben példát. Legjobb az lenne, ha azok is írnának akik hosszú távú kapcsolatban vannak, akár összeházasodtak. De minden ehhez kapcsolódó történetet köszönök.



dec. 17. 22:51
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
86%
Voltam ilyenben férfiként. A PÉNZ és a GYEREK a buktatók. Ha nem tudjátok letisztázni a baba témát, és csóró vagy pasi oldalról, akkor bele se kezdj komolyba!!!
dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
61%
Volt ilyen kapcsolatom, 4 évig tartott, és nem a korkülönbség miatt lett vége. Ő 18 volt, én 31 amikor megismerkedtünk.
dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
83%

2.


Miért lett vég? A férfi vagy a nő volt a fiatalabb?

dec. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
80%
2# vagyok, én vagyok a nő, és az idősebb. Szerencsejáték függőség miatt lett vége.
dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
60%
Reszemrol ok.
dec. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
86%
Az első férjemnek volt viszonya húszévesen egy hasonló korú nővel. Nem emlékszem, mennyi ideig tartott, de miattam lett vége. Nem volt nyíltan felvállalt kapcsolat, a családja, barátai nem tudtak róla. Lehet, hogy a nő férjnél volt. Egyébként én is idősebb voltam négy évvel. Magával a korkülönbséggel nem lenne baj, ha későbbi életszakaszban lennének. Egy 18-20 éves srác nagyon fiatal, félig még gyerek. Más az érdelődési kör, mások az igények.
dec. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
81%

Volt egy jó barátnőm aki 31 évesen egy gyerekkel összejött egy 21 éves fiúval. Ő kislányos kinézetű, a srác meg idősebbnek nézett ki, férfias volt, szépek voltak együtt. Sokáig együtt voltak, a fb-on még nagy csinnadrattával ünnepelték a tízéves évfordulójukat aztán nemsokára eltűnt minden közös fotójuk meg a kapcsolati státuszuk. Nem tartom vele már évek óta úgy a kapcsolatot hogy csak ezért ráírjak és kíváncsiskodjak, szóval az okát nem tudom. A nőnek azóta már van új kapcsolata, korabeli.

Nekem is 11 évvel fiatalabb a második férjem de mi 27-38 voltunk amikor összejöttünk. Harmincévesen sose jöttem volna össze húszévessel.

dec. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenki válaszát, hasznos válaszok! Nem értem valakinek miért kellett néhányat lepontozni, de már ez is csoda.l, hogy normális válaszokat kaptam. Köszönöm!


Szívesen olvasnék még ehhez hasonló történeteket.

dec. 18. 10:55
 9/45 anonim ***** válasza:
71%

Én 30 éves férfiként jöttem össze egy 44 éves nővel.

Istenigazaból nem a legjobb kombó, de így alakult, a nő szedett fel úgymond. Velem ugye nehéz összeveszni de neki sikerült parszor, majd bocsánatot kért és kibékültünk újra és újra.

Ezt játszuk hónapok óta, mert ő nem igazán tud engem elengedni én meg gyenge jellem vagyok.

Van gyerek is nála, az sem életem vágya nevelgetni.

Szóval nehezen működik, jobb ha korabelivel jón össze az ember

dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
42%

A párom 15 évvel idősebb. 3 éve vagyunk együtt, tavaly volt az esküvőnk, most 2 hónapos a kisbabánk. Boldogok vagyunk együtt, a baba tervezett. Ugyanott dolgozunk, mellette közös vállalkozásba kezdtünk, az életről hasonlóan gondolkodunk.

Soha senkit nem szerettem ennyire, és engem sem szerettek ennyire soha. :)

24N

jan. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!