Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire működhet a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működhet a kapcsolat egy 18-20 f és egy 34 n között?

Figyelt kérdés

Olyan példákra vagyok kíváncsi, akik belementek ilyen kapcsolatba. Meddig tartott? Tud hosszútávon működni?


Nem kérek negatívat, kizárólag csak saját vagy közeli ismerősi körben példát. Legjobb az lenne, ha azok is írnának akik hosszú távú kapcsolatban vannak, akár összeházasodtak. De minden ehhez kapcsolódó történetet köszönök.



dec. 17. 22:51
1 2 3 4 5
 31/45 anonim válasza:
38%

Érdekes, hogy mennyien támogatják az ilyet, de ha a férfi lenne idősebb 15 évvel mindenki elmondaná minden beteg állatnak, pedónak is akkor is ha már a nő is nagykorú, 18 feletti.


Meg jaj szegény lány elmennek a fiatal évei, nem ezt érdemelné, stb...


Ha a nő az idősebb akkor minden szép érezzek jól magukat, stb... Na ettől hányok, főleg ettől a kettős mércétől.



Egyébként meg ilyen fiatal srác találjon már magához való lányt, miért kellene egy harmincas évei közepén járó nő neki?? Annyi szép fiatal lány van.

márc. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
0%

31-nek

Igen ha a biológiát nézem a természet elég szemét :-).

Az idős pasinak a szűk punci a fontos, mert az tudja a már nehézkesebben működő farkával csodát tenni. Sajnos az 50 körüli nők puncija már sokkal lágyabb tágabb, így kisebb az élvezet.

A idősebb nőknek meg azért jobb a fiatal farok, mert keményebb, frissebb és az első gyors elélvezése után szinte azonnal mehet tovább, na és ez kell az idősebb nőknek.

márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
0%

Működhet a "kapcsolat" nyilván. Az öregecskedő nőnek egy ilyen kemény 18 éves kanbika nagyon imponáló, újra fiatalnak érzi magát.


A 18 éves kanbikának pedig ennél több tesztoszteronja életében nem lesz. Egy nap 27x is feltudja majd csinálni az asszonyságot.


Nyilván a kanbika amint agyilag beérik dobbantani fog. Ha a nő viszont manipulálja akkor a kanbika ki fog égni és sose lesz lehetőség finom zsenge finom lágy puha friss puncira. Maradni fog gilf/milf-qrónak egész életében.


38F incel

márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

31.

Én pont totálisan fordítva látom.

Kettős mérce van, de az, ha a férfi egy 10essel idősebb simán belefér mindenkinek. Senki nem pislog nagyokat mi bajuk van.

Ha egy nőnek kell 30 évesen egy 20 éves srác akkor meg Úristen, mit akar egy gyerektől??

márc. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Utolsó, én meg csak azt nem értem, hogy miért nem mindegy másoknak, hogy kinek hány évvel idősebb a párja? Ha nekik úgy jó, akkor miért ne lehetnének együtt? Persze tudom tudom, úgyis szétmennek. Meg mindenki jobban tudja mint a pár aki együtt él, hogy ők bizony nem jönnek ki egymással, aha😂 Déd’mamám és déd’apám közt 14 év volt, mégis boldogan élték le együtt az életüket.
márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
35. Azért azt jó hallani, hogy régen is előfordult ilyesmi.
márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
szemeelyiseg fuggo sok minden.. nem kell tul eretnek sem lennir a masiknak.
márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
37 es voltam . ha a ferfi eretebb .
márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
35, Ki volt az idősebb? Dédmamád vagy dédpapád?
márc. 12. 20:52
 40/45 anonim ***** válasza:
Dédpapám. De az exem nagymamája, mikor elvált az első férjétől, egy 10essel fiatalabb férfihoz ment hozzá. Akkor volt 30-40 között, most vagy 75-80, együtt vannak, szeretik egymást. Közös gyerekük nincs.
márc. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!