Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire működhet a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működhet a kapcsolat egy 18-20 f és egy 34 n között?

Figyelt kérdés

Olyan példákra vagyok kíváncsi, akik belementek ilyen kapcsolatba. Meddig tartott? Tud hosszútávon működni?


Nem kérek negatívat, kizárólag csak saját vagy közeli ismerősi körben példát. Legjobb az lenne, ha azok is írnának akik hosszú távú kapcsolatban vannak, akár összeházasodtak. De minden ehhez kapcsolódó történetet köszönök.



2023. dec. 17. 22:51
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%

40-es no torzíts, ne bagatelizálj. 10 év az más mint 16, nagyon nem ugyanaz a ballpark.

Egyébként pedig egy 18 éves GYEREK ne egy vénasszonnyal kezdjen már.


De ilyenkor a vénasszony a hibás, miért kell kvázi megrontani egy gyereket. Igen lehet testileg jót tesz vele, de lelkileg nagyon nem.


A férfiaknak ugyanúgy van lelkük.


38F incel

márc. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad! Ez is azt mutatja, hogy nem szabad mennyire ítélkeznünk.
márc. 13. 06:37
 43/45 anonim ***** válasza:
64%

Nekem mindig extrém korkülönbségeim voltak.

21é, délután 5-kor 32é frissen elvált modellszépséggel cukrászdában ismerkedés, este 10-kor felmentem hozzá, rögtön ott ragadtam majdnem 6 évig, csodás boldogságban.

28é strandon megismerkedtem egy 49é volt atléta atomszépséggel, szinte ugyanez, este fel hozzá, szintén 6 évig azonnal

maradtam nála.

36é en a belvárosban a ház aljában cukrászdába jött dolgozni egy majdnem 18 szintén atomvékony szép lány, harmadik munkanapja után este már nem haza ment, hanem fel hozzám a harmadik emeletre, ott is maradt 5 évig.

Most 50 felett szintén 23é bnőm van, vele csak összejárunk szeretkezni, néha séta vacsora, vagy egy egy hétvégére is átjön.

És ez így volt végig boldogság mindenkinek.

És nem filóztunk előre, hogy vajon működhet e, vagy meddig stb stb.

Egyszóval mindenki boldog volt, amíg tartott és ennyi.

márc. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
43-as jó undorító ember lehetsz.
márc. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
64%

44

Szted igen. OK, lehet ez a véleményed.

márc. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!