Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az,hogy átlag gyári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy átlag gyári munkás pasinak be kell érnie egy duci nővel de egy átlag gyári munkás csaj ha csinos megkaphatja szinte bármilyen álom pasit?

Figyelt kérdés
dec. 21. 08:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

Ennek az oka az ösztön.

A férfiaknak ösztönösen a külső adja a fő vonzalmat, így egy csinos lány akkor is "magas értékkel" bír, ha közben gyári munkás.

Míg a nőknek ösztönösen a biztonság nyújtás, kisugárzás, ilyesmi dolgok a legfontosabbak, így egy gyári munkás férfi elég rossz helyzetben van

dec. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
A duci nőkkel az ég világon semmi baj nincs. Én legszívesebben végig gurítanám az összese az üzemen hogy mindenki lássa őket.
dec. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
1es jól leírta. Dolgozzál magadon, képezd magadat, legyen jobb állásod, keress jobban, nem kell milliomosnak lenned, de azért egy átlag 500at keress meg...
dec. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy is kell beérned. Nem kotekezo osszejönnöd senkivel, ahogy a vékony csinos nőnek sem kell osszejonnie egy mamahoteles, csoró pasival. Szabad párválasztás jogod megvan. Hol a gond?
dec. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3%

Bírom az ilyen guruldákat még sokan rá is játszanak két számmal kisebb leggings és rossz nézni ahogy bevásárlásnál hajolgatnak.

Aztán még azt is hiszi magáról hogy jó nő pedig csak azért nézik meg mert hogy áll rajta a ruha.

dec. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
mert nincs egyenlőség, jó reggelt kívánok
dec. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Még ha tényleg csak duci nőkkel kellene gyári melósként beérned, hidd el nem tudod miről beszélsz. Nem tudom nálad mi számít ducinak, de én ismerek olyat duci nőt, akiért konkrétan könyörögnél, hogy vele lehess, mert igen, még súlyfelesleggel is nagyon jól néz ki. Ugyanígy ismerek olyat aki vékony, de teljesen meh.


Nem értem mi a probléma konkrétan, simán tudnék olyan duci nőket mondani akikkel életem végéig ellennék, pedig nekem is a sportos, nagy fenekű, formás combú, vékony nők jönnek be alapból, de attól még nem érnek a duci nők kevesebbet ezeknél a nőknél.


Nyilván, ha egy nő vékony, attól még nem biztos, hogy tapadni fog rá minden pasi, más adottságok is kellenek.

dec. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%

5

Mégis az ilyeneket veszik el a top pasik. Én hiaba vagyok vékony, sportos, csak a csóró, mamahoteles, semmirevaló lúzer pasik találnak meg. Nem garancia a vékonyság sem..

dec. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Én is gyárban dolgozok, és ott nem azt látom, amit te most itt leírtál, kérdező.
dec. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem unod még? Hónapok óta itt rinyálsz a hülye kérdéseiddel. Nem a munkád a baj, hanem, hogy nyomorék vagy.
dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!