Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet manapság ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság ismerkedni netes társkeresők nélkül?

Figyelt kérdés
jan. 4. 02:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Akárhol, ahol emberek vannak.
jan. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező én például szinte teljesen felhagytam az online társkeresőkkel, egyedül a facebook dating-et hagytam meg de azt is minek. Onnan volt tavaly 3 találkozóm ugyan de nem tudom, nem tűntek komolyan igazából.


Amit én elkezdtem és szoktam javasolni az embereknek az az ún. RapidRandi és RandiMásképp rendezvények.


Itt a huszonéves korosztálytól az ötvenes korosztályig vannak kifejezetten társkereső programok.


Azt vettem észre hogy ( bár itt is vannak kivételek ) de ide tényleg olyanok jönnek akik komoly kapcsolatot keresnek. Átlagemberek.


Sajnos nehéz itt is, de egy lehetőség én szoktam javasolni, legalább ide valóban azért jönnek hogy társat találjanak.


Komolytalanoknak nem javaslom viszont.


37F

jan. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Sehol :D Pedig én nő vagyok, elvileg kimegyek az utcára és lerohannak a jobbnál jobb pasik, akik közül csak válogatnom kell :D


Egy bizonyos kor fölött már nem jársz suliba, nem jársz bulizni, nem szerzel új barátokat és ismerősöket, csak nagyon ritkán, munka után inkább lepihennél és nem ismerkednél valahol, ahol lehet, hgoy senkit nem találsz komoly kapcsolatra. Ha a munkában nincs senki olyan, és később sem jön új kolléga, akkor marad az internet. De igazából ha mindenhova elmész és direkt ismerkedsz, akkor is marad az internet, én ezt csináltam, és végül a netről lett kapcsolatom, pedig évekig tiltakoztam ellene és próbáltam élőben bepasizni :D

jan. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

3: Én is nő vagyok, de itt olvasgatva már azt hittem, ufo és egyúttal vak is, mert más nőket sem látom, hogy élőben ezerrel ostromolnának, csak elég kitenniük a lábukat otthonról, ahogy itt írják.

Ugyanezeket tudnám én is leírni, a netnek is hasonlóan "ellenálltam" évekig, és bár én nem jártam sikerrel, mert a megfelelőt nem sikerült megtalálnom, de számos normális, kedves partnert igen, míg élőben várhattam volna még évekig, hogy mikor alakul valakivel legalább annyi, hogy egy randiig eljussunk.

jan. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt veszem észre, hogy kb sehol. Amikor én 20 voltam, voltak zenés szórakozóhelyek direkt erre a célra. Ma talán 1-1 retro buli vagy koncert ilyen, de már ott is zárkózottabbak az emberek. Mindenki elvan a kis klikkjeiben, nem olyan világ ez már, mint 10-15 éve, amikor simán odamentél haverkodni bárkihez és nem gondolta, hogy rosszat akarsz. Ma mindenki a legrosszabbat gondolja mindenkiről azonnal.

A napközbeni ismerkedést meg hagyjuk is, mert 1. vagy mindenki siet, nem ér épp rá, stb., 2. nekem nincs úgy kedvem odamenni egy nőhöz, ha közben ott van egy nézőközönség, aki csak azt várja, hogy na mikor bakizok.

jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5-ös! Erre én csak annyit tudok írni hogy köszönöm neked internet és okostelefon azt hogy online világot élünk offline világ helyett és hogy nem lehet ismerkedni hiszen mindenki az okostelefonját nyomogatja. Sulin és a munkahelyen kívül tényleg alig lehet már ismerkedni. Munkahelyen meg azért is nehéz ismerkedni mert a kollegák nagy része 40+ férjjel és gyerekekkel így a suli a legjavasoltabb. Szórakozóhelyek meg csoda hogy léteznek a mai világban. Régen sokkal offlineabb világot éltünk teli partykkal vagy összejövetelekkel.
jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

3-4es igazatok van

Nő vagyok engem nem találnak be az utcán. A normális már elkelt, a melegek kiestek, az igénytelen utolsó utáni eséllyel se jön oda élőbe nem hogy egy jó pasi...a munkahelyen nincs is pasi kb. 1-2 családos de ennyi, de még plusz egyetemre is jártam a diplomám után hátha ott lesz kózösség dehogy...pasik dehogy...marad a net.

jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Olyan társas helyzetekben, amikben fel tudod hívni magadra a figyelmet.
jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szóval csak neten lehet manapság ?:(((
jan. 5. 09:17
 10/15 Szergej55 ***** válasza:
Én azt tudom, hogy interneten szinte biztos bukó, férfiként legalábbis. Annyira begyűrűzött az egyszerűbbnek látszó (de csak látszó) online őrület, hogy lassan mindenki tanult tehetetlenségbe süllyed. Online csak látszólag van sok lehetőség, de a normális kapcsolatok sikerességi rátája ezt nem annyira támasztja alá.
jan. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!