Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vélekedik így magáról ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vélekedik így magáról ?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel ismerkedünk, de ő olyanokat mond, hogy én színes egyéniség vagyok. Magáról viszont azt gondolja, hogy szürke.


Mondtam neki: a szürke is egy szín, de ő valamiért nem érzi ezekszerint, hogy ő is értékes ember. Próbál nekem tetszelegni, de nincs oka rá, mert nekem így is tetszik. Úgyhogy nem értem.



jan. 21. 13:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Menekülj az önsajnáltató emberek elől, akik álszerénység mögé bújtatják a Himalája méretű egójukat. Azért mondogatja ezt, hogy te az ellenkezőjét bizonygasd neki.
jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Őt kell megkérdezni, mi nem ismerjük. Lehet, hogy tényleg szürke, de az is lehet, hogy önbizalomhiányos.
jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki értéktelen, akkor az - HA HA HA - így járt! Maradj ott egy kicsit heccelni, ugratni, a jó móka kedvéért! Megéri!
jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

1.vel egyetértek.

Az ilyenek tenyleg mindog azt generálják csak hogy neked nyalizni fényezni őt biztatni meg ápolgatni a kislelkét aztán amikor már önbizalomra kapnak otthagynak.

jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
*neked kell
jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert önbizalomhianya van.
jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%
Na, milyen sok szép egészséges lelkületű, kicsit sem paranoid válaszok.
jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

A kerdező esete igazolja is.


A pasi önsajnáltat. Reakcio: a nő biztatja bátoritja nyalizik csicskul pattog körülötte..

Már azonnal vigasztalja is dehisz a szurke is egy szin.

Annyira tipikus.


A nő bizonyit a pasinak igy kapcsolatban is hogy nem csallak meg hű vagyok dehisz szeretlek hidd el a pasi körbe lesz nyalva de visszafelé sehol semmi

jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10%

#8


De ez nem tipikus eset egyáltalán. Az önbizalmat lehet növelni egy jó társ mellett is és persze önmaga is segíthet rajta (akár pszichológussal). Érdekes ha egy nő önbizalomhiányos a Gyakorin az sokszor nem baj, sőt a férfi a hibás, hogy nem nyalja körbe!


Mégcsak nem is járnak bármikor végett vethet az ismerkedésnek a kérdező, de akkor is bűnnek van titulálva az önértékelési zavar férfiaknál.

jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem szerencses ne akard arrol győzködni.

Az onbizalomhiányosok megerosodve meg nem szoktak hálából maradni is.


Az ilyenek energiqvámpirok.


Őket kell biztatni korbenyalni biztositani arrol hogy hű vagy, szereted jo fej pasi igazi mucho alfa, kozben a pasi forditva semmirol nem biutositja a masikat eszrevétlenul is csak rola szól a kapcsi aztán mikor helyrejön az önbizalma hirtelen szárnyra is kap vagy éveken is át őt biztositani mindenrol őt táplálni csak epp kozben a másik elsorvad mert ez visszafele soha nem megy. Csajoznak online nőznek talonokat gyártanak félelmukben ha el lesznek hagyva. De persze az ellenkezojet állitják csakhát kiérezni. Tipik liánozósak is.


Ilyenektol óvakodni kell.

jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!