Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves kortól red flag ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól red flag ha valakinek sosem volt még kapcsolata és szűz?

Figyelt kérdés

jan. 24. 23:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
12%
10 az a fiú aki MAX 16 éves koráig nem veszti el az aztán nem életrevaló, főleg nem jó pasi :D
jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a fajta gondolkodàsmód a redflag.Az élet többi területére is rà lehetne ezt fűzni és egyből megmosolyogtat. Pl Mikortól red flag ha valakinek nincs jogsija? Mikortól red flag ha valaki még nem diplomàzott? Mikortól red flag ha még nem jàrtàl külföldön? Stb stb..
jan. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
84%

Utóbbival egyetértek.


Emellett: bár meleg vagyok, de szerintem ez nem számít és sajnos egészen 28 éves koromig nem adódott így. Én olyanra vártam, akivel érdemes. Egészen addig - egy kivétellel - éveken át gyökereket fogtam ki. Rossz pasi sem vagyok, állandóan meg akartak erőszakolni. Csak én nem hagytam és egy pasit konkrétan le is ütöttem. Az egy kivétel pedig olyan volt, akihez sajnos én nem tudtam jól vonzódni és 1 hónap után vége lett. Mindez nem okozott konkrét károkat és most már 30-on túl együtt élek párommal. Úgyhogy ez a téma is csak totál általánosítás és diszkriminatív.

jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

35 voltam az elsőnél.

Az égvilágon semmit de semmit nem változtattam ahhoz képest amilyen mindig is voltam. Szóval ez inkább szerencse kérdése, hogy mikor találkozol össze valakivel akivel illetek egymáshoz :)

jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
89%
Oké, én erre annyit mondok, hogy 21 éves koromig kövér voltam, és így nem kellettem senkinek. Most rá egy évre 20 kiló fogyás után jól nézek ki, meg psichésen is jóban vagyok magammal. Tehát én magamból kiindulva nem hoznék ilyen következtetést. Igazatok van valamilyen szintig, de nem feltétlen következtetnék így
jan. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
47%

21 voltam amikor elveszítettem, de akkor is már nagyon cikinek éreztem.

Addigra szinte összes haveromnak voltak már bőven szexuális élményei, nekem semmi. Még csak egy nyamvadt csók vagy randi sem.

Aztán jött éltem első (és valószínűleg utolsó) bartánője, akivel gyorsan bepótoltam mindent. Legalább az örök szüzességtől megmentett...

jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
88%
Felejtsétek már el a kibacott red flag kifejezést.
jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
33%
#16 Én is ezt gondoltam az első utàn aztàn még voltak kapcsolataim
jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
5%
20 felett. Jó indulattal 22 felett.
jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha valakinek 25 éves korára nem jött össze semmi, akkor az úgy is marad.
jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!