Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a 30-on felüli nőknek miért olyan nehéz normális pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én folyton belefutok a javába. Persze nekem is vannak hibáim, de ha valaki nem mondja el, őt bennem mi zavarja, akkor én hogyan változtassak egy esetleges rossz szokáson, hogy a következő illetővel ez már ne legyen gond?! Én már 35 évesen nem is merek álmodni komoly kapcsolatról sem, nem hogy házasság, család.
jan. 28. 09:58
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
68%
20-as nektek meg az anyagiakban vannak irreális elvárásaitok !
jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
53%

20-as nem irigylem a nagy ő-det , idézőjelbe teszed, aztán kalibernek titulálod... te se magába a férfiba hanem a pénzébe szerettél bele és vagy a státuszába.


Ha van esze és szíve gyerekvállalás előtt elválik tőled !


37F

jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
20: Nincs a férfiak többségének irreális elvárása. Páran valóban hülyeséget beszélnek és szándékosan trollkodnak és az is igaz, hogy ők a hangosabbak, de a többség teljesen reálisan látja a nőket. A mutass átlagos nőket féle kérdések azért félrevezetőek, mert kb. a 80 százalék eleve átlagos. Egy átlagos fiatal nő pedig vonzó, szexi, csinos, stb. Ugyanez igaz a 30-as, 40-es nőkre is a saját korosztályukhoz viszonyítva. Tehát egyszerre lehet igaz ugyanarra a nőre, hogy átlagos és az is, hogy csinos és akkor arról még nem is beszéltünk, hogy bár fontosak a vizuális ingerek, de egy képpel csak azt kapjuk. Egy videó már másabb, ott még kapaszkodó lehet a mozgás, testbeszéd és akár a hangját is lehet hallani, de még ez is távol van a valódi személyes kontaktustól.
jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg a kérdezőnek mint sokan másoknak nemcsak külsőt illetően vannak irreális elvárásai hanem belsőt, pénzt értve is...
jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

kérdezzük meg a kérdezőt mit szeretne egy pasitól.


Mit szeretnél egy pasitól? Írd le pontokba szedve.

jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
76%

Abban van azért valami hogy a férfiaknak csinosabb nő kell mint amilyen “járna” nekik, a nőknek pedig gazdagabb pasi mint amilyen “járna” nekik.


Szerintem ez az alapigazság.

jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
27%
23. Ugyan ez igaz az atlagos ferfiakra is ! Igenyesek jo illatuak!
jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
34%
26: Ez azért nem ilyen egyértelmű, mert mi az, hogy "járna"? Alapesetben senkinek nem járna semmi, inkább arról van szó, hogy az emberek általában úgy gondolkodnak, hogy a hozzájuk hasonló másik embereknek milyen lehetőségei vannak, kiknél sikeresek és ez alapján keres ő maga is. Ez általában jól működik, ott szokott homokszem kerülni a gépezetbe, mikor saját magát nem megfelelően helyezi el a többiekhez képest.
jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
57%

Baszki nem lehet teljesen belőni magad, hogy mi a szinted és mégha sikerül is nem biztos, hogy össze is fog jönni. Lehet egy kissé szinteden alul/felül jönne össze társadalmi ranglétra, külsőt, okosságot értve és fejlődik az egyik a másik mellett/által.

Az érzéseken baromi sok minden múlik. Aki eleve racionálisan áll hozzá annak hát nem tudom pontosan, de gondolom nem jár sikerrel. Mindkettő szempontból kéne kiindulni: ész & érzelem.

jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Négyes! Nem mondtam hogy eddig senkivel nem jött össze....
jan. 28. 12:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!