Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a 30-on felüli nőknek miért olyan nehéz normális pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én folyton belefutok a javába. Persze nekem is vannak hibáim, de ha valaki nem mondja el, őt bennem mi zavarja, akkor én hogyan változtassak egy esetleges rossz szokáson, hogy a következő illetővel ez már ne legyen gond?! Én már 35 évesen nem is merek álmodni komoly kapcsolatról sem, nem hogy házasság, család.
jan. 28. 09:58
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Ennyi hülyét 😄. De vasárnapi elfoglaltsàgnak jó volt, így influenzàsan.
jan. 28. 12:21
 32/46 anonim ***** válasza:
47%
Nem jött össze hiszen szingli vagy jó reggelt. Itt picsogsz, hogy normális férfinek nem kellesz és, hogy házasságot, gyereket akarsz. Akkor ki a hülye picsa? Te vagy és nem is akármennyire.
jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Miken szoktak elcsúszni a párkapcsolataid, ismerkedéseid? Mik az elvárásaid, és mit tudsz nyújtani cserébe?
jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
25%

21

Mi számit irreális anyagi elvárásnak??? Az, hogy legyen lakasa, autója egy bizonyos kor felett? Meg keressen legalabb annyit mint én? Ez a nagy elvárás? Kómolyan? (Igen, én is rendelkezem ezekkel, nem, senki nem rakta alám)


23

Dehogynincs! Legyel fiatal, vékony, nézzél ki szuperjol, fiatal, ranctalan, babapopsi arcbőr, tökéletes haj, persze INGYEN! Természetesen nőként, ne legyenek igényeim! Legyen csaknelég a netflix esténként, meg az, hogy megdug! Sorolhatnám amig el nem fogy a maximálisan beírható karakterszám. 30 alatt csak ezek találtak be. Van kivetel persze, de nekem a nem selejt, csak 30 felett jött.

jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
47%

A kérdező és 34-es is álomvilágban élnek.


37F incel

jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
67%

#34:


Azt vársz el amit csak akarsz, de az ami a te igényed nem tuti, hogy a kérdezőével egyezik. Ráadásul hozzátetted, hogy a férfiak 99%-a csak a külsőt nézi most meg azt, hogy szexbabának nézik a nőket.

Férjnél vagy 2 éve és mégis negatívan nézel a férfiakra 30 év alatt holott egy csomó nő/lány szintén gyerekes, éretlen egy komoly párkapcsolatra még és még nem kapnak pofonokat az élettől addig talán olyanok is maradnak.

Azért ne állítsa senki, hogy 35 évesen már nem kéne, hogy legyen valakinek legalább párkapcsolata ha már házasság és gyerek nincs képben ha normális, érett az illető.

Úgy gondolom logikus hogyha egyiket se tudja "felmutatni" akkor valami gáz van vele. Tisztán mutatja a kérdező mentalitása miért nincs mégcsak párja se.

jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
42%

34es és a kérdező is csak sima golddiggerek.... semmit nem tudnak felmutatni csak a lábuk teszik szét egy nettó 1 millás baleknak....


37F incel

jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
70%
Minden életkorban nehéz kérdező. Ezért is hagytam abba 10 éve. És nem veszítettem semmit. Inkább nyertem. Nyugodtságot, kiegyensúlyozott életet.
jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen tök normális férfiként/nőként miért nincs kapcsolatom kérdések alatt viszonylag gyorsan megkapjuk a választ a kérdező reakciói formájában.:)
jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
13%

36

Ha egyiket sem tudja felmutatni, akkor gáz van vele???? 😳😳😳 Tessék?! Nem! Csak nem rántottam be első jött-ment szarkupacot a mamahotelből a lakásomba, mimt pl. a 37es!


37

Azert, netto 1M ft nem számit hú de gazdagnak! És a legkevésbé sem tudnék mellette goldigger lenni, ha akarnék se! 😂 Nem rossz fizetés, nyilván, de azért hagyjuk már, hogy ott bármit is tudnék "ásni" ember! Hát csak a ház hitelünk, a két autó fenntartása(benzinnel) elvisz havi 350-400 ezret! Plusz kaja/bolt, havi 300 ezer, és akkor még nem vettünk ruhát, nem nyarlatunk, nem voltunk sehol, nem vettünk bútort, és nem raktunk bele a "babátszeretnéknemsokára" perselybe! 1M ft nem rossz fizetés, de azert messze van a gazdagtól!

jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!