Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora hátrány lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora hátrány lenne?

Figyelt kérdés

Egy kollégámmal beszélgettünk ma ebéd szünetben, kiderült, hogy ahogy én, ő is próbálkozik társkeresőkön (mindketten huszonévesek vagyunk). A lényeg, hogy semmi sikerem sincsen ilyen téren, match is alig van, ha sikerül is elkezdeni valakivel beszélgetni 1-2 napon belül ghostolnak is a lányok (élőben sajnos nem nagyon van lehetőségem ismerkedni). Erre a kollégám azt mondta, szerinte az a baj, hogy túl jófiúsan nézek ki és túl megbízható vagyok, szerinte ez nem jön be a korunkbeli csajoknak, fel kellene vennem egy rosszfiús imidzset, hogy sikerem legyen.

Megmutatta a profilját nekem, ő ilyen nagyon macsós képeket rakott fel magáról, valamint félmeztelen szelfiket. De mutatta, hogy rengeteg csajjal írogat, csomó találkozót sikerült már összehoznia. Emellett olyan durva hazugságokat írt ki a profiljára (tíz évvel idősebbnek írta magát, meg hogy saját vállalkozása van - miközben erről szó sincs), meg állította, hogy a nők még titkon várják is, hogy hazudjunk nekik.


Erre mondtam neki, hogy szerintem ennek a hazudozásnak nincsen semmi értelme, úgy is kiderül előbb-utóbb és akkor marhára kellemetlen lesz. Valamint egy rosszfiús szerepet sem akarok felvenni, önmagamért szeressenek, ne egy álarcért.

De szerinte rosszul gondolkozok a témáról és így nem is lesz soha sikerem, ha nem változtatok.


Ti mit gondoltok erről? Főleg a női oldal válaszaira lennék kíváncsi, hogy ők hogyan látják ezt. Nyilván nem az itteni válaszok fogják meghatározni a hozzáállásomat, csak elgondolkoztatott ez a kis beszélgetésünk, hogy vajon mások hogyan gondolkoznak erről.



jan. 30. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy elgondolkozol ezen mutatja, hogy buta vagy.
jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség hosszú távon mindig kifizetődő-de csak a normális lányoknál!...
jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapból felesleges kamuzni, mert élőben úgyis jön az "én valami teljesen másra számítottam"...


Amúgy elvi síkon: mindenki olyan csalit használjon, ami ahhoz való, amit fogni akar. Ha a "pénzes, rosszfiú vállalkozó" kamuprofillal horgászol, akkor ne csodálkozz, ha IQ 0, tetovált prolicsajok akadnak a horogra, akik kemény b...ást és ajándékokat várnak el, nem pedig pl. közös túrázást és romantikus összebújást.

jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Itt valami tévedés van,

"ő ilyen nagyon macsós képeket rakott fel magáról, valamint félmeztelen szelfiket"

ez ugyanis nem rossz, nem rosszfiús, hanem szexi.

Hát esetleg neked is szexi képeket kellene csináltatnod magadról.:) 0 Ft-ért is dolgoznak fotósok, de 35 000-ig igazán nagy a kínálat: egy több száz képes sorozatot kapsz annyiért, 0-5-10-20-30-35 000 Ft-ért.

Vagy egy már meglévő képedet megszerkeszted szerkesztőben jobbra.

jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván működik a hazudozás, rövid távon.

De nem ez az egyetlen út. Én pl nem vagyok ilyen, és nem is mutatom ezt magamról, ennek ellenére volt sok sikerem.

A "jófiús" vonalat képviselem, az tesz boldoggá, ha mások kedvelnek, stb., VISZONT ami a kulcs, hogy ne legyek friendzoneba téve, az az, hogy emellett tudok flörtölni, és szeretek szexelni, szóval ezzel mégis tudok férfiasságot sugározni a kedvesség mellett. És tapasztalataim szerint ezt a kombinációt nagyon sok lány/nő szereti

23F

jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Élből balra húzom a félmeztelen képeseket, azt mutatja, csak alkalmit keresnek.

A sokkal idősebb pasik is mehetnek balra, nincs apakomplexusom.

A rosszfiús képek pedig üvöltik, hogy fuckboy az is balra.

A saját vallalkozás is mehet rosszul, ez önmagában nem mutat semmit.

jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kollégád/barátod komoly kapcsolatban nem is gondolkodik, ő csak felszedi a felszedhető lányokat remélhetőleg szexre azt csókolom. De ha te komolyan akarsz ismerkedni akkor ne játszd meg magad, ne hazudj. Akinek kelleni fogsz úgyis fogsz ha "jófiú" vagy hidd el!
jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kollégád nevetséges. Úgyis kiderül hogy kamu az ember.
jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, ő is csak próbálkozik
jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom milyen oldalakon vagytok ti, de én benéztem egyszer 5 éve, és kizárólag szellemi fogyatékosokat láttam, vagy a másik fele hogy 50 évesen 60nak néz ki, nagy has , kopaszodó, és kifejezetten ronda.
jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!