Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha munkamoràlban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha munkamoràlban nem jövök ki a mostani barátommal?

Figyelt kérdés
Nem tudom toleràlni a munkához való hozzáállását. Fontosabb neki a saját szórakozása, meg minden más is mint az, hogy a saját jólétünkért, és azért dolgozzon hogy legyen szép új közös otthonunk. Mit csináljak? Egyszerűen fáj kimondani de a házimunkában és minden másban is kegyetlen lusta. Ilyen embertől félve vállalnék gyereket is.....
jan. 31. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szakíts vele. Fölöslegesen maradsz vele, mert ő nem fog megváltozni érted soha!
jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha az az elvárásod, hogy legyen egy tisztességes munkahelye, ne szórja indokolatlanul a pénzt és vegye ki a részét a házi munkából, az teljesen jogos. Ha az az elvárásod, hogy emellett másodállásban megszakítsa magát, az nem jogos és túlzó szerintem. Nyilván élethelyzete válogatja, de szerintem ez nem elvárható senkitől.


De az elég intő jel, hogy a házimunkában nem vesz részt. Feltételezve, hogy mindkettek teljes munkaidőben dolgoztok, mindkét féltől elvárható, hogy végezzen házimunkát. Ha próbáltad vele ezt már megbeszélni és falra hányt borsó, akkor rossz hírem van: jobb nem lesz. És valóban, akkor valszeg a gyerekneveléshez is hasonló lesz a hozzáállása. Vond le a konklúziót, felnőtt ember vagy! (elvileg)

jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Semmit nem tudsz tenni, elhagyod és kész. Megváltoztatni nem tudod.
jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Ilyenkor szokták elfelejteni a nők hozzáírni h a pasi 12-14 órában dolgozik ő meg egy 6 órás munkát csinál fele pénzért, de vérig van sértődve h neki kell mosogatni. 😃
jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Jajj 4es hagyjuk már 😆
jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Lakva ismeri az ember a másikat......

Lehet úgy élni egy életet, hogy te többet teszel be a közösbe a párod helyett és elfogadod, hogy ő ilyen vagy keresel másik férfit és tudatosan olyat keresel aki értékrend szempontjából közelebb áll a hozzád. Nem hiszem, hogy a partnered önszántából tolni fogja a közös szekeret, mert neki ez így jó, nem egy törekvő típus. Jól látod a gyerek kérdést is, valószínűleg annyiban fog kimerülni a gyereknevelés részéről, hogy anyagilag segíteni fog és néha elviszi sétálni egy fél órára.

Nem ritka az ilyen eset, évekig éltem együtt egy nővel akit úgy szerettem ahogy van, soha nem akartam meggyőzni az igazamról vagy megváltoztatni, elfogadtam minden hibájával együtt és pontosan tudtam hogy nem ő lesz a gyerekeim anyja. Hibáztam volna? Nem hiszem, akkoriban tökéletesen megfelelt számomra partnerkét, aztán idővel váltottam.

jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

4: nezz mar be a gyarakba, szep szammal vannak ott nok is. Es nem, nem a hr-berszamfejtes-recepciora gondolok, hanem a gyartosoron. Ahol nem 6 oraznak, hanem 8, vagy 12 oraznak az emberek, sokszor hetvegen is.

En eveken at dolgoztam (most terhestappenzen vagyok) egy autoipari gyarban, ahol 7-8 kilos alkatreszeket emelgettem. Nem minden no irodista, de nem is minden ferfi epitoipari munkas.

jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én barátom minkamorálja jó, de a házimunkához való hozzáállása tragikus.

Semmi gond, mert nem az a helyzet, hogy nyolcóra meló után nekem kell még takarítani, megcsinálja, max nem ma, hanem holnap (ez alapvetően nem zavar).


De gyereket nem vállalok vele, mert tényleg szörnyen lusta, és egy gyereket nem pattinthat le csak úgy.

febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
Mit panaszkodsz, hazimunka a nők dolga
febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-igen, amennyiben a férfi eltartja az egész családot.
febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!