Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a shortcelek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a shortcelek/alacsony pasik hogy a magasság bármit is számít? Rengeteg tallcel van, én 184 vagyok és esélyt se kapok. Talán a nők a magasabb szingli pasikat még gyanúsabbnak látják.

Figyelt kérdés

#kapcsolat #alacsony #magasság #Shortcel #Tallcel
febr. 3. 09:38
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
54%
19-180 cm még csak középmagas. 185-tol kezdődik a magas férfi.
febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 shortcel165 ***** válasza:
63%

Megint lepontozott az összes nő aki erre járt, mert alacsony vagyok és felvállalom!


De lehet cáfolni, tessék: linkelhettek nekem egy legalább átlagos szintet megütő nőt 30 és 45 éves kor között bármelyik társkeresőről, aki nem köti ki, hogy legyen legalább 170 centis legyen a pasi. És ez még csak a beugró beugrója...


Az én problémám valós, nem üres rinya. Lehet cáfolni, hajrá!

febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Hehe, tallcel, hehe! :D 210 cm fölött akár még lehet is ilyen, az a vicc!
febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
12%

Semmi gond, incelek! Figyeljetek jól: incelek vagytok és ez a ti hibátok. Nem! Nem! Nem másé. Nem a hajdani osztálytársaitoké, tanáraitoké, szüleiteké, munkatársaitoké, nem is a nálatok jobb férfiaké, vagy a nőké általában. A TI hibátok. Egyedül a tiétek. Ti vagytok a felelősek az incelségetekért. Azért nem érdemeltek párkapcsolatot, mert benyeltétek az incelséget és a debil incel eszméket, a pill-baromságokat és hárítjátok a személyes felelősséget a kudarcaitokért. Folyton másra mutogattok, mikor a hiba bennetek van. Igen, ti tehettek róla. Miattatok van. És az a legröhejesebb, hogy tehetnétek ellene, méghozzá bármikor. De nem teszitek, mert soha, semmit sem vagytok hajlandók tenni magatokért, csak hisztiztek és rinyáltok. Ez is a ti döntésetek, a ti felelősséghárító viselkedésetek, az önsorsrontó tevékenységetek, a ti hibátok. Mert miattatok van, hogy ide süllyedtetek. Magatokat ástátok ilyen mélyre. És ezért senki más nem felelős, csak ti magatok.


Tehát, nézzetek rám incelek, vegyetek mély levegőt és érezzétek át úgy igazán mélyen: a ti hibátok. És senki másé.

febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
68%

Hiaba copypaste-eled be huszadszor ezt a litaniat, eddig mindig megcafoltam, keresd vissza, es copypaste-eld be melle azt is :)



39F incel

febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

"eddig mindig megcafoltam"

Sosem cáfoltál semmit. ;) De továbbra is bizonyítod, hogy miért nem érdemelsz párkapcsolatot.

febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
50%

Dehogynem. 28 evesen lettem blackpill-tudatu, vagyis tobb, mint ketszer annyi idot eltem le nem blackpill-tudatukent, mint igen. Sot, amikor noknel probalkoztam, nem voltam blackpill-tudatu, vagyis a te analogiad szerint ossze kellett volna jonni velem azoknak a noknek, hiszen csak evekkel kesobb lettem blackpill-tudatu.



39F incel

febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
57%
181 cm vagyok. Magasság semmit nem ér ha mellé 100 kg vagy. Akkor offolnak a nők. Ha incel vagy ha nem, koverebb vagy mint a trend ? (65-75 kg) akkor kuka vagy minden vonzóbb külsejű nőnek.
febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
0%

"Dehogynem. 28 evesen lettem blackpill-tudatu, vagyis tobb, mint ketszer annyi idot eltem le nem blackpill-tudatukent, mint igen."

Erről beszéltem, amikor az önsorsrontásról beszéltem! Tehát ha 28 éves korodig nem jártál sikerrel, és szerinted az volt a megoldás, hogy még inkább ellehetetlenítetted magad ezen a téren. Tehát tudatosan generálod magadnak a garantált sikertelenséged, ergo a te hibád. ;) Ez pont hogy nem engem cáfol, hanem igazolja, amit írtam.


"...vagyis a te analogiad szerint ossze kellett volna jonni velem azoknak a noknek..."

Soha nem állítottam ilyet, ezt te képzeled bele. Tudod, a nőknek is szabad akaratuk van, de ez két dolgot nem jelent:

1. nem jelenti azt, hogy automatikusan össze KELL jönnöd valakivel, mert mint tudjuk, szabad akarat... :)

2. nem jelenti azt, hogy a világ összes nője azonnal és automatikusan elutasít. Te feladtad a próbálkozást és az incelkedéssel ellehetetlenítetted magad minden további kísérletre. Tehát (sejtheted a tanulságot) a te hibád. ;)

febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 shortcel165 ***** válasza:
55%

28#


B+ mi tart vissza, hogy lefogyjál?


Viszont én megfeszülhetek, akkor se növök magasabbra 30+ évesen!

febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!