Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a shortcelek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a shortcelek/alacsony pasik hogy a magasság bármit is számít? Rengeteg tallcel van, én 184 vagyok és esélyt se kapok. Talán a nők a magasabb szingli pasikat még gyanúsabbnak látják.

Figyelt kérdés

#kapcsolat #alacsony #magasság #Shortcel #Tallcel
febr. 3. 09:38
1 2 3 4 5
 31/41 shortcel165 ***** válasza:
34%

9# Jobban rinyálsz, mint bármelyik incel itt a fórumon!


Miért nem húzol el te inkább, ha úgy untatnak a társkeresési problémák?

febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
48%

Imádom ezeket az elnevezéseket, eddig a tallcel a legjobb.

Mi jöhet még?

febr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Puacel, blackpillcel.
febr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
34%

"Soha nem állítottam ilyet"



De. Azt allitottad, hogy amiatt nem jonnek ossze a nok velunk, az incelekkel, mert blackpill-tudatuak vagyunk.



39F incel

febr. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Alacsony pasiknak csak megnyugvásképpen mondom hogy a magasságon bár mosolyog a lány, ergo tetszik neki de itt ki is hal a dolog. Egy incel, vagy átlag irodista 1 milla nettó fizu alatt labdába se rúg. Lapátáll és vadásszem ugyanúgy kell, semmire nem elég a 184.


Amúgy meg nevetséges de a 160-180 közötti nők is mind 185-től keresnek, a 184 kb. alacsony nekik...


37F tallcel

febr. 4. 07:47
 36/41 anonim ***** válasza:
Nekem a hungarocell tetszik a legjobban
febr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Akkor aki meg sportolt és kipattintotta a testét de még így se kell a nőknek az meg a nikecell? 😏
febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
55%

Az gymcel.



39F incel

febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
69%
Most mar osszeallithatnatok egy incel hatarozot.
febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

"De. Azt allitottad, hogy amiatt nem jonnek ossze a nok velunk, az incelekkel, mert blackpill-tudatuak vagyunk."

Nem ezt mondtam, ne magyarázz bele mást! :)

Erre reagáltam.

"...vagyis a te analogiad szerint ossze kellett volna jonni velem azoknak a noknek..."


Soha nem állítottam ilyet, ezt te képzeled bele."


Tehát két külön állítást akarsz éppen összemosni. :) Tipikus inceltempó.

febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!