Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik pasit választanátok nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit választanátok nők?

Figyelt kérdés

1) aki a szüleivel él, nem akar elköltözni, de emeletes kertes házuk van. Kocsija Porsche Panamera.


2) aki elköltözött a szüleitől, saját albérletbe, de a kocsija csak egy vadonatúj Kia Ceed.



febr. 17. 17:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
73%
Hiszek a több generációs házakban így a gyerek érkezése után praktikus lesz a rokon látogatás és nem kell azon freszkozni, hogy utazásra szánt időt, hogy rakom bele a naptárban és a gyerekek is bármikor találkoznának a nagyszülőkkel.
febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
60%

11

Itt az a kérdés, hogy NEKED mi a rajtrngedély! Hogy te mit vársz el kisfiam! Aztán majd kiderül, hogy találkozik e a kereslet-kínálat! A hozzászolásodbol, számomra az derül ki, hogy baromira nem!

febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
88%
#13 Teljesen rendben, ha valakinek vannak elvárásai, csak ez a "rajtengedély" kicsikét kiverte a biztosítékot nálam. Nem szeretem, ha valakinek ekkora arca van. Nem ismerlek, lehet, hogy tényleg gyönyörű nő vagy és kedves is vagy másokhoz a való életben, de akkor se lenne muszáj ennyire felvágni. Rajtengedély....
febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
80%
#14: szerintem még az sem biztos, hogy ez a "rajtengedélyes" hozzászóló egyáltalán nő.
febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
71%
Aki segit a felujitasban karbantartasban velem el.
febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
78%
#15 Most, hogy mondod. Már magam sem vagyok benne biztos...
febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom kerdezo azert kerded, mert otthon laksz. A faterodnak van egy porscheja, neked meg van engedelyed.

De ha el koltozol a kocsit nem viheted mert a faterod nem engedi. De viszont ha el koltozol akkor csak egy kia-ra fussa a penzed.

Es azon filozol mit csinalj XD

febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
46%
Ha oszinten vonzodsz hozza, akkor semmi sem szamit. Elhet barhol barmilyen hazban, lehet barmilyen autoja, nem szamit.
febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
46%

14, 15,

Jajj! Hat köszönöm a kedves szavakat, biztosithatom mindkettőtöket, hogy Nő vagyok! (Márhogy - Gyárilag, ~ Mai vilagban ugye' - ) nem vagyok "gyönyörü" , sőt, - kifejezetten kedves sem, (csak azokkal akik megérdemlik) Viszont, 30 éves koromra, van annyi önismeretem, hogy pontosan tudom, hogy mi az amit elvárok egy férfitól, mi az ami kizáró ok, és mi az amiből esetleg tudok engedni, és ha nem találok ezen elvárosoknak megfelelő férfit, nem baj, egyedül is teljesen jól elvagyok, ebben a "szingli"-időben, képzem magamat, megtanulok még egy nyelvet, utazgatok. Szóval de, a második férfinek jár a rajtengedély! És ne csináljunk már ugy, mintha nektek férfiaknak nem lenne ugyanígy egy listátok! (Annyi a difi, hogy nálatok általában kimerül abban, hogy vékony legyen, feszes seggü, fiatal, babaarcu, nem baj ha ostoba, képzetlen, r*banc, jól nézzen ki, az a fontos! 😏

febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

20-aska.

Aztán a rajtengedélyed tovább folytatja, ha nincs minimum 15 cm alatta, akkor kuka és felesleges volt elköltözni, meg felvenni a hitelt.


Lehet én is inkább a szingli élet utat választom és kipolírozom a kukacom a 4K TV előtt, mert sokkal olcsóbb... mint egy nő, alapból elvárja ezeket.

febr. 17. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!