Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Előfordult veled,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordult veled, hogy visszautasítottál egy férfit, akinek ez rosszul esett és élvezted, hogy egy másik férfival flörtölsz/szexelsz? Tehát azt élvezted, hogy a visszautasított férfinak ez rosszul esik.

Figyelt kérdés
Részletesebben is kifejtenéd a véleményed?

febr. 27. 11:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Igazából együtt voltunk 1,5 évig, nekünk nem ment együtt, már elengedtem a kapcsolatot a végefelé. 2-3 héttel kêsőbb mással voltam, de én inkább rosszul êreztem magam kicsit, hiszen ő baromira csalódott volt.
febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha visszautasítok valakit, akkor az hidegen hagy, nem fogok rá gondolni szex közben vagy nem tudom, mire gondolsz😂
febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
28%
Szerinted be fogja vallani bárki is? Az emberek nem arról híresek...
febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
34%
#2 EQ szinted egy szem krumpliéval vetekszik.
febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#2 pl. ha flörtölsz a másik férfival és ezt a visszautasított férfi is látja.
febr. 27. 11:38
 6/27 A kérdező kommentje:
#3 Úgy érted erre a kérdésre a nők nem fognak őszinte választ adni?
febr. 27. 11:40
 7/27 A kérdező kommentje:
#3 Ez egy anonym fórum, miért ne?
febr. 27. 11:41
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
Ez valami cuckold fantasy?
febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%
Ha flörtölök valakivel, nem azt lesem, hogy ki látja, hanem vagy akarok valamit az illetőtől, vagy csak szórakoztatjuk magunkat és egyik se akar semmit, ez utóbbi munkahelyen jellemző. Gondolom itt is ilyen helyzet van, bár a kérdésből ítélve még az általános iskola 7. osztály is esélyes, ott még lehet, hogy valakinek vicces ez, hogy direkt csesztesse a másikat.
febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%

Figyeljetek, itt nem arról van szó, hogy szex közben meg minden pillanatban a visszautasított emberre gondolna bárki is.

Képzeljétek el a szitut: megtörtênik a visszautasítás, majd nem sokkal kêsőbb te kézenfogva, boldogan sétálsz az új pároddal, szembe jön veletek a visszautasított ember, meglát benneteket, majd lehajtott fejjel a földet bámulja. Ezt észreveszitek. A kérdês az, hogy ez abszolút egy pillanatig nem êrdekel benneteket, vagy azêrt előjön valami rossz érzés?

Êreztek e empátiát vagy sem???

febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!