Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Előfordult veled,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordult veled, hogy visszautasítottál egy férfit, akinek ez rosszul esett és élvezted, hogy egy másik férfival flörtölsz/szexelsz? Tehát azt élvezted, hogy a visszautasított férfinak ez rosszul esik.

Figyelt kérdés
Részletesebben is kifejtenéd a véleményed?

febr. 27. 11:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
75%

Az irigy szót nem használjuk ebben a kontextusban.

De, ahhoz kell egy nagy fokú gonoszság, hpgy azt figyeld, kinek okozhatsz egy, egy megmozdulással fájdalmat. Kevés ilyen ember van.

febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Talán 13 évesen. De az nem férfi volt, hanem fiú.
márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
9%
igen, de csak akkor, amikor húztam az agyát, tehát amúgy nagyon is bejött, csak féltékennyé akartam tenni. Azt élveztem, hogy láttam rajta, hogy féltékeny.
márc. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
61%
Már kérdés is beteg!
márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
#24: Pontosan! Kíváncsi vagyok hány beteg lány van! :)
márc. 30. 20:14
 26/27 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy elnézem, nagyon sok! Lányok! Előfordult veled, hogy visszautasítottál egy férfit, akinek ez rosszul esett és élvezted, hogy egy másik férfival flörtölsz/szexelsz? Tehát azt élvezted, hogy a visszautasított férfinak ez rosszul esik. Már a kérdést sem értem! Az okoz valakinek gyönyört, hogy mást porig aláz és megbánt? Nagy bajok vannak itt a fejekben! A Karma gondoskodik az ilyen nőkről !
márc. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy A nők. Ugyanannyi beteg szadista férfi van mint amennyi nő is, akiknek jól esik ha mást lenyomhatnak bárhogy. De mások meg nem ilyenek és ez nem attól függ férfi vagy nő!
ápr. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!